Salı, Mayıs 28, 2024
Ana SayfaİnternetTütüne son ve hepsiburada.com iade

Tütüne son ve hepsiburada.com iade

Lütfen bu yazıyı eğer vaktiniz alırsa sonuna kadar okuyun , bir ürün almak ve iade etmek için yaşadığım sıkınıtların ne kadar uzun sürdüğünü ve ne zahmetler çektiğimi sizde anlayın. Bir ürün almanın bunalıma yol acıp acmayacağını hesaplayın ve Hepsiburada.com içinde notunuzu verin.

…………………………………………..

Tütüneson adlı ürünü duymuşsunuzdur gazetede boy boy ilanlar radyolarda ( özellikle islami radyolarda verilen bitkisel reklamlar istismarı daha da gözler önüne seriyor ) her neyse bu ürünü mutlaka duyduğunuzu düşünüyorum. İnsanlara sigarayı bıraktırma garantisi veren ürünü almak isterken o kadar güzel davranılan ancak üründen hic bir fayda görmeyip firmanın koşulsuz iade garantisi kapsamında iade etmek isteyince asla iade almıyorlar

Benim tavsiyem sizde sakın düşüp kalkıp yanılıp bu tütüneson adlı ürünü almayın.

Hele hele hepsiburada.com dan hiç almayın. Hepsiburada dan kaç kez alışveriş yapmışsam hepsinde resmen psikolojik bunalıma soktular beni. Müşteriye ancak bu kadar az önem verilebilir. Telefonlara bakmayan, telefonla geri dönmeyen mesajlarada otomatik robotik mesajlar yazan bir firma.

Yaptığım alışverişlerden hiç memnun olmadım. İade ile ilgili özellikle çok sıkıntı yaşatıyor hepsiburada. Bu tür elektronik alışveriş sitelerinden alışveriş yapmak yerine mahalle esnafımızdan yapsak en azından adam üc beş kuruş parakazanır üç lira ucuz diyo netten alıyosun kargo parasıydı telefon parasıydı üzerine ekleyince semeriyle seksene maloluyor. üstelik kargo bekleme sürenizde cabası muhatap YOK. Hepsiburada.com kaliteli firmadır deyip güvenip aldım başıma gelmedik kalmadı. Artık güven falanda kalmadı tabi.

tutune son reklam

Velhasıl ben üc beş gram bitkiye tam 60 TL saydım. Adamlarda keyifle bunu yediler. Ben hiç bir hayrını görmedim bu sigara bıraktırma ürünü olan Tütüneson ‘un. Ve bangır bangır iade garantisi vermelerine rağmen telefnoda bi tehdit etmedikleri kaldı. Hepsiburada zaten telefonlara tam on dakikada bakıyor. Kalite standartları açısından olmalı !!! Telfona baktıklarında da bir aracı firmanın hepsiburada destek servisini kontrol ettiğini öğreniyorsunuz yani hiç bir zaman hepsiburada yetkililerini muhatap alacak bir görüşme yapamıyorsunuz. Bu nedenle görüşmeleriniz hep sonuçsuz kalıyor. Telefondaki yetkili bana arıza bildirimi bölümünden ticket açmamı ve ürünü iade alacaklarını söylemesine rağmen bu işlemi yaptım ancak gelen otomatik robot cevapta yine ürün iadesinin kabul edilmediği yazıyordu.

Bu ne kadar yalan radyolardaki reklamlar, bu telefon görüşmeleri vs. sonuç yine iade almıyor.

Ya düşündüm de 10.000 kişi benim yaşadığım olayı yaşamış olsa , çıkan paraya bak ya. İnsanlar nasıl zengin oluyor diye düşünüyordum. Buldum. Ama haram para beni bozar eminim sizi de öyle !!!

Bunuda okumalısın !  Dosya paylaşım siteleri

Tütüneson iade , hepsiburada.com iade , tütüneson şikayet, hepsiburada.com şikayet, hepsiburada telefon numarası diye google de araştırma yaptığınızda vahim sonucu zaten kendiniz de göreceksiniz. Sadece benim kişisel yorumum değil.

Sigarayı bırakma umuduyla 60 milyonu hiç gözüm görmedi ama. Sadece yalan oluğunu ve hiç bir işe yaramayan bu ürünü almaktan ve paramı sokağa atmış olmaktan dolayı çok canım sıkıldı.

Hepsiburada ve tütüneson un iade sorunu ile ilgili neler yaptım: Öncelikle bu yazıyı bloguma yazdım, sikayetvar a şikayet yazdım ve sürekli hepsiburadayı mesajlarla görevlerini yapmaya devat ettim.

Bugün itibarıyla yani bunca uğraştan sonra ( cazgırlık yapmak lazım demekki ) şöyle bir mesaj gönderdiler :

Değerli Müşterimiz, Sitemizden doldurmuş olduğunuz İADE/ARIZA/DEĞİŞİM formuna istinaden yapmış olduğumuz inceleme sonucunda, ürünlerinizin tarafımızdan işlem yapılacak kriterlere sahip olduğu belirlenmiştir. Ürünlerinizi, size verilen KARGO KODU ile birlikte en kısa zamanda bize gönderebilirsiniz. Kargo Kodunuz: 88*****
En azından paramı kurtarabileceğim sanırım bugün yada yarın kargoyu gönderip durumu buradan yazacağım.
Şikayetvar da bu sıkıntı ile ilgili yayınladığım yazılar :
BENİM YAZIM
Hepsiburada.com İade Garantili Ürünü İade Edemiyorum!
Radyo ve İnternet medyasında sigara bıraktırma ürünü olan T******** ve garantili iade ile ilgili reklamlarını gördükten sonra ürünü denemeye karar verdim. Ürünü on gün kullandım bu süre içinde sigara içmedim. Ama ürünü bıraktıktan 10 gün sonra sigara içme isteğim eskisi gibi aynen devam etti. Hatta ürünü kullanırken de sigara içme isteğim vardı ama bir şeklide kendimi engelledim. Yani T******* hiç bir şekilde sigara içme isteğini yok etmiyor, altmış milyon verip bu ürünü almak yerine yoğurt yiyin daha iyi. 

Her neyse ben ürünün iadesi için her zamanki gibi mesaj yazdım Hepsiburada’ya uzun zamandan sonra otomatik ve insanı iplemeyen müşteriyi bırak insan yerine koymayan kısa öz bir cevapla. Ürün sekiz gün geçtiğinden iade edilemez gibi bir mesaj aldım. O mesajları buraya yazayım. Aslında mesajlarım biraz ağır çünkü daha önceki iade işlemimde de ürünü kaybetmişler falan iade işlemim tam beş ay sürmüştü.

Koskoca beş ay şu anda siteye ulaşılamıyor ve sürekli hata veriyor bu nedenle mesajları yazamıyorum. //

HEPSİBURADANIN CEVABI
Sayın abdul celil top ‘ın maili hakkındaMüşterimize maille bilgi iletilmiştir. 

Sayın Müşterilerimiz; Hizmetlerimiz ile ilgili sorularınızı bize aşağıda belirttiğimiz linkte bulunan Bize Sorun bölümünden iletebilirsiniz.

http://www.hepsiburada.com/musteri.aspx?sid=1

Saygılarımızla…

DEVAMINDA BENİM CEVABIM :
Neyin bilgisini verdiniz ? 

Telefonunuza zorla ulaştım, Sonra telefonlarınıza aracı bir firmanın baktığını öğrendim ve ordaki bey bana yardımcı olmaya çalıştı tamam ürünü iade alalım iade forum dolduramazsınız cünkü sistem izin veremz arıza formu doldurun iade etmek istediğinizi de not olarak yazın size yardımcı olacağız dedi.

Bunuda okumalısın !  Ücretsiz form oluşturma araçları

bu denileni aynen yaptım sonuç ne yine otomatik bir cevap yani robotik cevap : Ürününüzü iade alamıyoruz.

Tekrar ediyorum bu ürün bangır bangır radyolarda gazetelerde bırakamazsanız koşulsuz iade diyor. Ancak siz bunu iade almıyorsunuz üstelik tüm şartlarına uyduğum halde tek seferde beş yüz TL lik ürün alıyorum alırken iyi ancak iadeye gelince robotik ve otomatik mesajlar ne telefonlara bakıyorsunuz ne aramaya tenezzül ediyorsunuz. Mesajlara verilen cevaplarda tamamen müşteriyi kendisini insan gibi hissettirmeycek mesajlar.

Siz gercekten yardımcı olduğunuzu ve çözdüğünüzü düşünüyor musunuz??? Birde yok müşteri bilgelndirildi yok şuradan takip edin diyorsunuz, oraya yazdığım tüm mesajları buraya kopyalar mısınız ??? Ve sizin mesajlarınızı.

VE YİNE BENİM CEVABIM ( CEVAP GELMEYİNCE )
Evet bir hepsiburada klasiği daha daha önce bunu iki kez daha yaşamıştım. 

Aldığım meyve sıkma makinasının dandik olduğunu gördüğümde iade ettim ve aynı ürünü bana hiç bir not olmadan geri gnödermişlerdi üstelik kendi gönderdikleri bildirim numarası ile gönderdiğim halnde ve gnöderdikleri kargoda ürünüm kaybolmuştu ve bu ürünle ilgili tam beş altı ay ugrasmıstım yine aynısı oldu.

Buraya şikayetmi yazdıktan sonra benden TÜTÜNE SON ürününü iade alacaklarını söylediler Bildirim nuamarası verdiler ( tabi bu aralarda ettiğim telefonlar , telefonda en azından on dakika beklemelerimi hiç yazmıyorum , ayrıca size döneceğiz deyip bir hafta on gün sonra değil hiç dönmediklerin de yazmıyroum ) her neyhse bu bildirim numarası ile tütüne sonu kargo ile gönderdim hepsiburadaya ve faturanın iade bölümünüde doldurdum tabi aynı meyve sıkacağında yaşadığım gibi bana tütüne son on gün sonra aynen geri geldi hemen hepsiburadayı aradım hemen dediysem on dakika bekledim yine hatta aa size ürünmü göndermişiz dediler bilmem ne dediler dolayısı ile bilemediler ordakiler bu ürünün neden gönderildiğini genel merzelen falan görüşüp size acil olarak döneceğiz dediler acil notu aldılar on gün bekledim yine dönülmedi sonra tekrar aradım ve telfonda yine on dakika bekledim yine acil notu ile not aldılar ve size MAİLLE en kısa sürede döneceğiz demelerine göz yumdum. Sonucu bile bile.

Gerçekten bu site insanları mağdur ediyor , bir ürünü üc kuruş ucuza alıyrosunuz o üç kuruşu kargo parası olarak ödüyorsunuz yaşadığınız psikolojik sıkıntılar ve ödediğiniz telefon faturaları da ürünün fiyatına yaklaşıyor.

Bunuda okumalısın !  Resmi yazıya dönüştürme

İnanın benim psiklojim bozuldu artık Bu tütüne sonu iade alsınlar yine eminim toplamda beş ay rahat sürecek bu siteden bir daha da alışveriş yapmam.

24.01.2011 itibarı ile son durum özeti : ( yeni gelişmeler, yeni hepsiburada aldatmaları )

Ve evet hepsiburada klasiği tamamlandı

Şikayetvara şikayetimin ardından Ürünü gönderin deyip ürün bildirim numarası veren ve ürünü iade almayı kabul eden hepsiburada hemen aynı gün kargoyu göndermeme rağmen kargoyu bana geri gönderiyor ve bana ürünün iade süreis doldu diye yine otomatik bir mesaj atıyorlar Ya sabır…

27.12.2010 da bana gelen mesaj

Değerli Müşterimiz, Sitemizden doldurmuş olduğunuz İADE/ARIZA/DEĞİŞİM formuna istinaden yapmış olduğumuz inceleme sonucunda, ürünlerinizin tarafımızdan işlem yapılacak kriterlere sahip olduğu belirlenmiştir. Ürünlerinizi, size verilen KARGO KODU ile birlikte en kısa zamanda bize gönderebilirsiniz. Kargo Kodunuz: 88287321

Ben hemen bu ürünü bildirilen gönderi kodu ile aynı gün içinde gönderiyorum.

Hepsiburada tarafından Ürün aynen bana geri gönderiliyor aramalarımda on dakika telefonda beklemek ve bir sürü telefon ücreti ödemek dışında merkezle görüşüp size maille dönelim dışında her hangi bir cevap alamıyorum

Ve aradan gecen bunca günden sonra gelen mesaj …. İNANIN KAFAYI YEDİM. YA BU YALANCILIK DEĞİL , ALDATMAK DEĞİLDE NEDİR ?

Sayın Abdul Celil Top,

28382827 nolu siparişinizdeki bu ürünün iade süresi dolmuş olduğu için iadesi kabul edilememektedir

Saygılarımızla

Bunu yazıyorlar Bu yalancılıkmıdır değil midir ? Bu nasıl bir kurumsal anlayıştır ? Takdiri siz değerli site misafirlerine bırakıyorum.

Ya sadakam olsun sizlere sayın firma yetkilileri yeterin ağlamayın artık. Kıvırmayın dosdoğru olun yoksa kazandıklarınız boğazınızda kilitlenir.

Hem tütüneson ürünü hiç bir işe yaramıyor hemde hepsiburada gerçekten insanları çok mağdur ediyor ve yalan bile söylüyor. Benden size acizane tavsiye

Detayları merak edenler sikayetvar daki yazışmalarımıda okuyabilir , sadece oradaki cevaptan bile verilen ilgiyi değeri ve saygıyı anlamış olursunuz :

http://www.sikayetvar.com/sikayet/no/735094 ( Hepsiburada iadesi ile ilgili şikayetvardaki şikayet linki )

 

60 TL yi sayıp birde bu kadar yazı yazmak zorunda kaldım :) Her türlü zarardayım.

 

İşin en komik tarafı ne bilioyr musunuz :) http://www.facebook.com/Hepsiburada?sk=wall hepsiburadanın facebook sayfasındaki yorumları okuyan bir insan bu siteden asla ürün alamaz düşünün kendi fan sayfalarında yüzlerce belki binlerce olumsuz yorum var.  Bu firma hala günde binlerce ürün satıyor ne kadar kültürsüz olduğumuzu siz düşünün artık.

 

Ürünü aldığım tarihten yaklaşık beş ay sonra ÜRÜNÜ İADE ALDILAR. SOSYAL MEDYANIN GÜCÜNÜ DE BURADA ANLAMIŞ OLUYORUZ.

RELATED ARTICLES

9 YORUMLAR

 1. yuh diyorum yaa hala hepsiburada.com da alış veriş yapan varmı bee onların yaptıkları ayuka cıktı halamı alış veriş yapılıyor bu kadar olur mallıkdan vede kaşınmakdan başka bir şey değil 100000 üründen bir tanesi ile ilgilenirler o bile tam değildir ben her zaman netten alış veriş yapmadan önce ilk nette firmayı araştırırm bunu adet edindim ince eleyip sık dokurum o kadar elinizin altında internet var hiçmi araştırmak aklınıza gelmez gerci bu ilk ve son yorumum böyle konulara hak ediyorsunuz kardeşim af buyrun ama mallık bile bazıları için para ile demekki acı söyledim içinize otururda dikatli paranızı kullanırsınız böyle firmaları şımartmassınızi.

 2. Bugün hepsiburadadan yüklü bir sipariş yapacaktım. tesadüfen yazını okudum. Şöyle bir düşündüm de ben de çok sıkıntılar yaşadım ve nedense bir şartlanmışlık var oradan almak gibi. Tamam bazen daha ucuz ve oturduğun yerden almak kolay geliyor ama sonrası hüsran. Şu an itibariyle vazgeçtim alışverişten. Sanırım bulunduğumuz yerden almak, ürüne dokunmak , kargo parası vermemek ve en önemlisi MUHATABINI bilmek daha mantıklı.

 3. epsiburadan memnun deyilim neden derseniz bir ürünü alırken çok iyi ama bir arıza varda iyade veya tamir ise vay halinine ilgisizlik telefonlarına bir türlü ulaşamazsınız en az 10 dakika beklersiniz el insaf hepsi buradanın sayesinde yazışmaktan nerde ise 10 parmak yazar oldum bu da faydası senelerdir birşeyler alırım çoğundan memnun deyilim memnun olduğum hizmetleri azdır onun için kimseye tavsiye etmiyorum artık hepsi buradayı

 4. Acil bir bluetooth kulaklık ihtiyacım oluştu ve ben de 2004’ten beri alışveriş yaptığım hepsiburada.com’u tercih edip 19/01/2010 tarihinde jabra marka bir kulaklık sipariş ettim.Önceden 1 veya 2 günde gelen sipariş bu defa 5 gün sonra ayın 24’ünde geldi. Yetmedi kulaklık arızalı çıktı ve aynı gün hem siteden değişim formu doldurup hem de müşteri hizmetlerini aradım acil olduğunu söyledim. Değişim talebime onayı 3 gün sonra ayın 27’sinde verdiler (onay vermeden ürünü gönderemiyorsunuz). Aynı gün ürünü kargoya verdim ve ürün cuma günü ayın 28’inde ellerine ulaştığı halde (müşteri kargo teslimi belli saatte diyerek) ürünü ertesi günü yani 29’unda teslim aldılar.Ve teslim aldıkları ürünün kaydını bugün 1 şubat 2011 hala açmadılar. Bu süreç zarfında müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen ve bu ürünü iade aldıkları takdirde yeni ürünü yine kendi sitelerinden sipariş edeceğimi ve benim için konunun çok acil olduğunu belirtmeme rağmen bir netice alamadım.
  Ayrıca okuyuculara bir not: eğer acil bir siparişiniz varsa kesinlikle hepsiburada.com’u tercih etmeyin…..

  Abdurrahman TANER

 5. Aynı bu arkadaş gibi benide çok mağdur etti bu firma hakkımı ahrette alacağım, bu dünyada nasılsa haklı çıkıyor bu zengin firmalar . Yazıklar olsun diyorum

 6. Hepsiburada dan alışveriş yapmakla baştan hata etmişsin dostum sen zaten . Hic araştırmadın mı hepsiburada.com dan alışveriş yapıpta mağdur olanlar internet sitesi bile kurmuş bunları görmedin mi hiç

 7. Bloglarda yayınlanırsa insanlar bilinçlenir diye mi !!! Samimiyetsiz mi , ben yaşadığımı anlattım. Sizde anlatın dinyelim. İşim gücüm yok bir firma hakkında yorum yazcam blogumda. Ne işim olur benim tütünesonla eğer almamış kullanmamış ve işime yaramamış olsa. !

 8. Tütüne sonun reklamı cine5, kanal d gibi kanallarda dahi yapılıyor siz neden dini radyo kanallarını öne çıkarıyorsunuz anlayamadım. Eğer bir maduriyetiniz varsa bunu bloglarda yayınlamak yerine yasal mercilere iletin. Sizin için daha mantıklı olacaktır tabi amacınızı doğru anladıysam. Tütüne son kullanarak sigarayı bırakmış biri olarak işe yaramadı demenizi samimiyetsiz buldum.

 9. çevremde kullanıp bırakan bir çok insan var.bence sen kendin,i firmayı dinci şucu bucu deyip etiketliyerek şartlandırmışsın.ya sen yalan söylüyorsun yada bu kullanıpta bırakanlar başka bişeymi kullandı?

  Adminin cevabı : Tütünesonu kullanıpta fayda görsem Allah razı olsun derdim. Neden blogda konu açayım. İade edebilsemde neden iade edemedim diye yazayım. Yani ne söylemeye çalıştığını anlamadım. Ayrıca tütüne sonu dini bir radyoda duydum ve bu radyoya güvendiğim için aldım. Nokta.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

Son yorumlar