Pazartesi , 27 Mart 2023
Ana sayfa » İnternet » Google Chrome ile video indirme
video indirme

Google Chrome ile video indirme

Benim gibi sıkı bir google chrome kullanıcısı iseniz. Mutlaka google eklenti dizini içerisinde tüm sitelerden video yükleyebilen bir uygulama bulamamanız canınızı sıkmıştır. İşte size çözüm olacak bu makalemizi okursanız artık google chrome kullanarak her türlü video sitesinden görüntüleri indirebilirsiniz.

Öncelikle yapmanız gereken http://yadi.sk/d/mfJ732X7FVoE adresinden video indirme programını yüklemek. Programı yandex hesabıma attım hiç beklemeden anında indirebilirsiniz.

google chrome ile film indirme

Programı indirdikten sonra bir kaç basit adımda kurulumunu yapıp , eklentinin chrome da aktif edilmesini sağladıktan sonra artık rahatlıkla video dosyalarını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.  Her hangi bir video izleme sitesine girdiğinizde eklentinin ikonu yeşile dönüşecek ve tıkladığınızda izlediğiniz videoyu değişik formatlarda indirme seçeneği sunacak.

youtube video yükleme

 

Eğer resimlerden anlamam ben bu eklentiyi kurmayı ve çalıştırmayı öğrenmek istiyorum diyorsanız sizin için videolu eğitimini de hazırladık.

http://www.youtube.com/watch?v=qn7nCxcsZWw

  • Unique Chrome Video Downloader eklentisi ile Firefox tarayıcısında çalışan Video Downloader Helper ile yapabileceğiniz her türlü işlemi yapabilirsiniz.
  • 2017 Güncelleme http://tr.savefrom.net/ sitesine girerek youtube veya filmin bulunduğu site adresini tam olarak yazarsanız hiç bir program ve eklenti yüklemeden filmi yükleyebilirsiniz.  Bu uygulama 2017 yılında harika bir şeklide çalışmaktadır. Bu siteyi kullanarak onlarca site üzerinden video dosyası indirme işlemi sağlayabilirsiniz.
Lütfen yazımızı oylayın
[Total: 4 Average: 4]
Bunuda okumalısın !  Kupon kodları ile ucuz domain almak

Hakkında admin

BU YAZILARI DA MUTLAKA OKUYUN -----------------------------------------------------

İsterseniz bunları okuyun !

İnternetten para kazanma yolları

Gelirler yetersiz kalınca yeni ek gelir fırsatları yaratmak adına alternatifler üretilmektedir. Bunlar real olarak gerçekleştirildiği …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir