Cumartesi, Haziran 15, 2024

Siyah Peynir

İnternette bir araştırma yaparken denk geldim. Siyah peynir olur mu diye çok şaşırdım. Çünkü beyaz sütten siyah bir peynir elde etme imkanı akla çok zor görünüyor :)

Bazı sitelerde de bununla ilgili sonuçların çıktığı ama tamamen ahlaksız, porno yani iğrenç sitelerde yer aldığını gördüm. Tamamen anahtar kelime olarak kullanılmış ve saçma sapan bir şeklinde bu kelimenin ciddi aranma hacmine ulaştığını gördüm.

Siyah peynir nedir ?

Siyah peynir normalde olmayan ancak sadece google’da ciddi aranma hacmine ulaşmış bir anahtar kelimedir. Dolayısı ile hiç bir şeklide işe yarar bir veri bulmak mümkün değildir.

Peki buradan ne gibi bir sonuç elde etmiş oluyoruz. Hiç anlam ifade etmeyen bazı kelimeler bile ciddi arama hacimlerine ulaşabiliyor. Bu tür durumlarda ise o kelimelerden bir marka oluşturmak hızlı bir şeklide arama sonuçlarında yükselmek demek olacaktır. Ve yine hedef kitleye en hızlı şekilde ulaşma imkanı sağlayacaktır. Şimdi siz durupda kara peynir, siyah peynir gibi anahtar kelime türevlerine ek olarak fotoğraf, video izle gibi alt kelimelerinde oluştuğunu görüyoruz.

Bu yazıyı en kısa sürede genişletmeyi düşünüyorum. Şimdilik siyah peynir hakkında bu yazıyı oluşturuyorum. Bu yazılan makale aslında bir seo deneyi içermektedir. Bu yazının sonunda oluşacak tecrübeyi kullanacağız.

 

Sevgiller

Bunuda okumalısın !  HepsiBurada.com telefon numarası
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

Son yorumlar