Salı , 5 Aralık 2023
Ana sayfa » Araba » Volkswagen Jetta almayı düşünüyorum
volkswagen jetta

Volkswagen Jetta almayı düşünüyorum

Cuma günü itibarı ile Skoda Fabia aracımı sattım. İlk arabam olduğundan ve acı tatlı bir sürü anısı olan arabamı gerçekten özleyecğim. Ancak sonuçta dünyalık olduğunu da söylemek gerek. Skoda fabia aracım ortalama 6 lt /100 km benzin cinsinden yakıt tüketimi vardı.

Yeni alacağım araçta da ilk etapta  düşündüğüm şey yakıtının az olması. Boşu boşuna kösülmek istemem. İşte bu şekilde başladığım araştırmama Volkswagen Jetta 1.6 ComfortLine i listemin en üst sırasına yazarak devam ediyorum. Bu hafta sonuna kadar umarım yeni arabamı olmuş olurum. Volkswagen Jetta 2008 modeli ortalam 30 Bin TL civarında. Jettalar Şehir içi 9.8 lt / 100 km. ile oldukca yüksek bir yakıt sarfiyatına sahipler şehirler arası 7 lt / 100 km, bunlar fabrika notlarında yer alan yakıt sarfiyatları. Bu yüzden Volkswagen Jetta araca Lpg taktırmak şart. Ancak Fsi motor modellerine LPG taktırılamadığını duydum. Jettanın Yakıt durumu beni korkutsada görünümü beni cezbediyor. Eğer teknotrik okurlarından Jetta kullanıcısı varsa ne kadar yaktığını falan paylaşırlarsa çok sevinirim.

Skoda Fabia da bir çok açıdan benim işimi görüyordu orta seviye arabalar içinde en uygunu ve en hoş görünümlü otomobil diyebilirim. Çıtayı biraz yüksetlip Jetta almayı düşündüğümü yukarda yazdım sonucu yine bu makalenin altına yazarım :) Önerilerinizi bekliyorum.

Volkswagen Jetta nın fotoğrafı :

Volkswagen Jetta 2006

 

Skoda fabia 1.2 Classic fotoğrafı

Skoda Fabia Sedan

 

Lütfen yazımızı oylayın
[Total: 6 Average: 5]
Bunuda okumalısın !  Chip tuning gaz tepkime cihazları

Hakkında admin

BU YAZILARI DA MUTLAKA OKUYUN -----------------------------------------------------

Bir yorum

  1. FSI ve TSI volkswagen ve skoda araclarınıza LANDIRENZO markalı sıralı otogaz sistemi itinalı bir sekilde takılır bilqilerinize arz olsun telefonlarımız 0326 718 11 71

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir