Ana sayfa » Mobil » İphone silinen dosyaları geri getirme

İphone silinen dosyaları geri getirme

İphone telefonlarda silinen dosyaları geri kurtarma yazımızda paylaştığımız bilgiler ipad ve diğer ios yüklü tüm akıllı telefonlar için geçerlidir. Kimi zaman yanlışlıkla sildiğimiz resim, mesaj, video, rehber deki telefon numaraları, arama geçmişi gibi öğeleri veri kurtarma yöntemi ile geri getirebilirsiniz. Ücretli programlar olduğu gibi ücretsiz programları da burada tanıtıyor olacağız.

İphone , ipad telefon ve tabletlerde silinen dosyaları, fotoğrafları ve veri kurtarma yöntemlerini yazımızda bulabilirsiniz.

İphone ipad veri kurtarma programları  :

 1. http://www.datarecoveryforiphone.com/ios-data-recovery.html adresinden indirebileceğiniz bu ücretli yazılım ile silinen her türlü dosyayı ve bir çok dosya formatıni destekleyecek şekilde kurtarabilirsiniz.
 2. Leawo iOS Data Recovery ile silinen zarar gören bir çok dosyayı , mesaj eklerini, fotoğraf ve videoları, itunes yedeği sayesinde geri getirebilirsiniz.  iPhone, iPad, iPod touch tüm cihazları destekler.
 3. http://www.fonepaw.com/iphone-data-recovery/ ile Recover from iTunes Backup özelilği sayesinde hızlı bir şeklide dosyaları kurtarabilirsiniz. Ayrıca cloud desteği ile icloud üzerinden dosyaları ve resimleri eski haline getirebilirsiniz. Rehber bilgileri, mesaj ekleri, whatsapp eklerinde bulunan fotoğraf ve ses kayıtları, takvim, notlar, arama çağrı kayıtları, uygulamalar, safari geçmişi, kamera kayıtları, hatırlatıcı ve alam kayıtları geri getirebilir. Programın ücreti 90 dolardır.
  iphone-silinen-dosyalari-geri-getirme
 4. http://www.easeus.com/mobile-tool/free-iphone-data-recovery.html ücretsiz versiyonu ile belirli bir sayıda dosyayı kurtarıyor.
 5. iSkysoft iPhone Data Recovery programı deneme sürümünde sınırlı sayıda dosya kurtarabilirsiniz. İndirme adresi http://www.iskysoft.com/iphone-data-recovery/

Ücretsiz programları buldukça buraya eklemeye devam edeceğiz. İnşallah silinen fotoğraf ve videolarınızı bu yazımız sayesinde rahatlıkla geri kurtarabilmişsinizdir.

 

Lütfen yazımızı oylayın
[Total: 2 Average: 5]
Bunuda okumalısın !  Samsung Kies bağlantı problemi çözümü

Hakkında admin

BU YAZILARI DA MUTLAKA OKUYUN -----------------------------------------------------

İsterseniz bunları okuyun !

Yurtdışından telefon getirme

Gelişen teknoloji ile giderek akıllanan cihazlar aynı oranla fiyatlarında da yükseğe tırmanmaya devam ediyor. Bin …

3 yorumlar

 1. Notlarimi geri istiyorum

 2. Benim iphonede resimlerim ve videolarım silindi geri getiremedim icloud yada itunesle yedekleme olmadığı için geri getiremedim sız farklı yöntem öneriyorsanız
  lütfen yardım edersiniz farklı program varsa ücretiyle de yaptırmak istiyorum yeter ki fotoğraflarım geri gelsin.SELAMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir