Salı, Mayıs 28, 2024
Ana SayfaGrafikİnfografik cv hazırlama

İnfografik cv hazırlama

İnfografikle ilgili daha önceki yazdığımız yazılarda da değinmiştik ve o yazılarımızda infografik kültürünün ülkemizde henüz yerleşmediğinden bahsetmiştik. Bu yazıyı yazıyor olduğumuz an itibarı ile ülkemizde de infografikler gerek kurumsal bazda gerekse kişisel bazda etkin olarak kullanılmaya başladı.

Kurumsal firmalar anket sonuçlarını,  bilgilendirmeleri, abone sayılarını vs. infografiklerle sunuyorlar. Şahsi olarak ta özgeçmiş ( infografik cv ) hazırlamaktan tutun bir çok alanda kullanılabiliyor. İşte bu yazımızda özellikle teknoloji ve internet sektöründe çalışanlar için büyük bir avantaj sağlayabilecek infografik özgeçmiş hazırlamak için gerekli kaynakları inceleyeceğiz. İnceleyeceğimiz online infografik hazırlama araçları hiç bir grafik bilgisi gerekmeden internet üzerinden özgeçmişinizi grafiksel olarak hazırlamanızı sağlıyor.

Özgeçmiş çoğu zaman belirli kimseler tarafından küçümsenen basite alınan bir olgu olmakla birlikte işe alımların ve iş ilanlarının internet üzerinden yapılmaya başlandığı günümüzde gerçekten sizi yansıtan en önemli kriterdir. Bu nedenle etkili bir özsgeçmiş hazırlamanın yolu da sizi hızlı bir şekilde en güzel şekilde  anlatmaktan geçer. Bu da şimdilik en iyi infografikle başarılabilir. İnfografik özgeçmş sadece grafikerlerin başvuracağı bir yöntem olmamalı, siz de profesyönel ve etkin bir özgeçmiş hazırlamak istiyorsanız mutlaka bu yolu deneyin.

Aşağıda anlatacağımız online olarak infografik hazırlama sitelerinden faydalanarak kendi özgeçmişinizi infografik olarak ücretsiz tasarlayabilirsiniz.

[circle_list]

Picto

Picto.tv temaları aracılığı ile rahat bir şekilde özgeçmişlerinizi online olarak infografik olarak hazırlayabilir ve işverenlerin beğenisine sunabilirsiniz.

picto-tv-online-cv-hazirlama

Online Cv Generator

Bu site ile de oldukça rahat bir şekilde internet üzerinden adım adım özgeçmişinizi hazırlayabilirsiniz.

online-cv

Re.vu infografik özgeçmiş oluşturucu

Eğer bir linkedin hesabınız varsa kayıt gerektirmeden re.vu üzerinden online olarak özgeçmişinizi tasarlayabilirsiniz. Özgeçmişiniz içerisine pdf dosyalarını ekleyebilirsiniz. Ayrıca özgeçmişinizin ziyaretçi trafiğini de izleyebilirsiniz

infografik-ozgecmis-re-vu

Purzue

Purzue ile de yine çok alternatifli arayüzler içeren etkili özgeçmişler oluşturabilirsiniz.

Bunuda okumalısın !  Her siteden video indirme

 

purzue-online-infogrfik-hazirlama

Vizualize

Gerçekten oldukça profesyönel infografik öğeleri hazırlamanızı sağlayan bu internet sitesi hem kolay kullanıma sahip hemde kaliteli tasarımlar içeriyor. Özgeçmişinizi çok kısa bir süre içinde hazırlayabilirsiniz.

online-ozgecmis-vizualize

Kareer.me

Alternatif bir kariyer özgeçmiş hazırlama sitesi.

kareer-me

 

[/circle_list]

 

RELATED ARTICLES

2 YORUMLAR

  1. CV hazırladıktan sonra arzu etmeniz halinde cvlog üzerinden CV’nizin online bir versiyonunu da oluşturabiliyorsunuz. Oluşturmuş olduğunuz CV’niz siz özelikle istemediğiniz sürece google tarafından indekslenmez. Bunun dışında özgeçmişi şifreleyebilirsiniz. cvlogi
    bir kariyer sitesi değil aslında. Cvlogi tek bir sayfa da verilerinizi girebildiğiniz, Fotoğrafınızı eklediğiniz gerek duyduğunuza diploma, sertifika ekleyip CV’nizi PDF olarak indirmenizi sağlar. Word hazır Photoshop Templateler ile uğraşmadan bir çok template renk çeşitlerinden yararlanarak CV’lerinizi oluşturabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

Son yorumlar