Pazartesi, Mayıs 27, 2024
Ana SayfaİnternetYoutube An Error Occurred Please Try Again Later Hatası Çözümü

Youtube An Error Occurred Please Try Again Later Hatası Çözümü

Youtube An Error Occurred Please Try Again Later Hatası Çözümü

Bugünlerde Benimde Yaşadığım Bir Problemin Çözümünü Sizlere Anlatmak istiyorum.Bildiğimiz gibi Dünyanın en Büyük video paylaşım istesi olan youtube ye Erişim Yasağı olduğundan yha dns yada programlar aracıyla bi şekilde ulaşıyorduk.Taki Bugüne kadar Ulaşabiliyorduk.Bugünlerde Yine Youtubeye ulaşmak isteyenler Sayfa Açıldıktan Sonra Video izlemek istediklerinde “An Error Occurred Please Try Again Later” Hatası Almaya Başladı.Benim gibi Belki sizlerde defalarca YENİLE yaptınız ama düzelmedi dimi ?
Youtube Videoları Host Dosyanızdaki Bası Adres Eksiklerinden Dolayı açılmadığını öğrendim.Bu olayıda yine youtubeyi erişime kapatanlar tarafından yapıldığı söyleniyor.Neyse Hemen Anlatıma geçiyoruz.

  • Hemen Başlat–Çalıştır– tıklayıp Hemen şunu Yazıyoruz ” C:WINDOWSsystem32driversetc “
  • Karşımıza Gelen Ekranı Alta Alıp Hemen http://rapidshare.com/files/261087513/hosts.rar rarda bulunan host dosyasını indiriyorsunuz.Rar Çıkardıktan Sonra Host Dosyasını Kopyalayıp Biraz Önce Alta Almış olduğunuz dosyanın içine yapıştırıyorsunuz.Karşınıza Gelen EVET -HAYIR seçeneğinden EVET e tıklayıp İşi bitiriyorsunuz.

Eğer sorununuz hala çözülmedi ise oluşan sorunu yorum olarak yazarsanız. En kısa sürede geri dönmeye çalışırız.

Bonus : Eğer interneti kısıtlı bir ortamda bulunuyorsanız engellenen youtube ‘ yi açmak için Youtube Jacker programını kullanabilirsiniz.

Bunuda okumalısın !  Youtube engelini kaldırmak
RELATED ARTICLES

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

Son yorumlar