Cumartesi, Temmuz 13, 2024
Ana SayfaMobilSilinen whatsapp mesajlarını geri getirme

Silinen whatsapp mesajlarını geri getirme

Whatsapp programı üzerinden yapılan tüm görüşmeler ve tüm konuşmalar ve işlemler otomatik olarak yedeklenir. Bu yüzden WhatsApp üzerinde silmiş olduğunuz tüm mesajlaşmalara tekrar ulaşılabilir. Arkadaşınızın telefonunda ki Sildiği her hangi bir mesaja rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Şu ikazı yapmakta fayda var sadece son bir haftalık mesajları geri getirebilir ve kurtarabilirsiniz.

İnternette çok arandığı için şunu da belirtmek isteriz başkasının whatsapp mesajlarını okumak gibi bir sistem bulunmamaktadır. Telefonu web ile entegre ederek bilgisayardan whatsapa girmek yöntemiyle başkasına ait yazışmaları okuyabilirsekte bu gayri ahlaki bir yöntemdir.

Whatsapp mesajları nasıl geri getirilir ?

Silinen mesajları,  konuşmaları, resim ve videoları, görüşme kayıtları ve anlık iletileri geri getirebilmek ve kurtarmak için aşağıdaki maddelerde yazıl adımları dikkatlice uygulayın.

  1. Öncelikle telefondan whatsapp programını telefonunuzdan kaldırın
  2. Daha sonra hafıza kartına giriş yaparak aşağıdaki ekran görüntüsünde yer aldığı gibi WhatsApp – Databases klasöründe bulunan msgstore-YYYY-MM-DD.1.db.crypt ismini değiştirerek msgstore.db.crypt şeklinde adlandırın.
  3. Whatsapp ‘ıyeniden telefonunuza kurun
  4. Yedekleri yükle seçeneğini tıklayın
  5. Ve ismini değiştirdiğiniz dosyayı seçin.

whatsapp silinen mesajları geri getirme
Eğer problemi çözemedi iseniz ve silinen mesajları geri getiremedi iseniz lütfen bize yorum olarak bildirin. Veya soru cevap sayfamızdan bizlere soru olarak gönderin. Size en kısa sürede ulaşıp sorununuzu çözelim.

Bunuda okumalısın !  Android en iyi navigasyon programı 2019
Önceki İçerik
Sonraki İçerik
RELATED ARTICLES

4 YORUMLAR

  1. selamın aleyküm kardeşim ben bugun bi telefon değişikliği yaptım ve eski bir model olan galaxy wondera geçtim zen5ten.bu geçişi yapmadan whatsapp mesajlarımı özellikle google drivea yedekledim fakat şuan google driveda herhangi bir dosya gözükmüyor.sd kartta whatsapp klasöründe yukarıda gösterdiğin gibi database dosyaları var fakat ben bu telefona wp yüklediğim zaman bana geri yükle seçeneği gelmedi neden ?yardımcı olursan çok sevinirim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

Son yorumlar