Ana sayfa » Mobil » Silinen whatsapp mesajlarını geri getirme
silinen whatsapp mesajlarini geri getirme

Silinen whatsapp mesajlarını geri getirme

Whatsapp programı üzerinden yapılan tüm görüşmeler ve tüm konuşmalar ve işlemler otomatik olarak yedeklenir. Bu yüzden WhatsApp üzerinde silmiş olduğunuz tüm mesajlaşmalara tekrar ulaşılabilir. Arkadaşınızın telefonunda ki Sildiği her hangi bir mesaja rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Şu ikazı yapmakta fayda var sadece son bir haftalık mesajları geri getirebilir ve kurtarabilirsiniz.

İnternette çok arandığı için şunu da belirtmek isteriz başkasının whatsapp mesajlarını okumak gibi bir sistem bulunmamaktadır. Telefonu web ile entegre ederek bilgisayardan whatsapa girmek yöntemiyle başkasına ait yazışmaları okuyabilirsekte bu gayri ahlaki bir yöntemdir.

Whatsapp mesajları nasıl geri getirilir ?

Silinen mesajları,  konuşmaları, resim ve videoları, görüşme kayıtları ve anlık iletileri geri getirebilmek ve kurtarmak için aşağıdaki maddelerde yazıl adımları dikkatlice uygulayın.

 1. Öncelikle telefondan whatsapp programını telefonunuzdan kaldırın
 2. Daha sonra hafıza kartına giriş yaparak aşağıdaki ekran görüntüsünde yer aldığı gibi WhatsApp – Databases klasöründe bulunan msgstore-YYYY-MM-DD.1.db.crypt ismini değiştirerek msgstore.db.crypt şeklinde adlandırın.
 3. Whatsapp ‘ıyeniden telefonunuza kurun
 4. Yedekleri yükle seçeneğini tıklayın
 5. Ve ismini değiştirdiğiniz dosyayı seçin.

whatsapp silinen mesajları geri getirme
Eğer problemi çözemedi iseniz ve silinen mesajları geri getiremedi iseniz lütfen bize yorum olarak bildirin. Veya soru cevap sayfamızdan bizlere soru olarak gönderin. Size en kısa sürede ulaşıp sorununuzu çözelim.

Lütfen yazımızı oylayın
[Total: 8 Average: 4.8]
Bunuda okumalısın !  SMS mesajı engelleme 2021

Hakkında admin

BU YAZILARI DA MUTLAKA OKUYUN -----------------------------------------------------

İsterseniz bunları okuyun !

Afad 112 kanalını aktif etme

AFAD tarafından cep telefonuma aşağıdaki SMS mesajı gönderildi. Peki 112. kanal ne demek ve bu acil …

4 yorumlar

 1. Washap konuşmalarını geri alma

 2. Yedeklerimi geri yükleyemedim sizin dediğinzi yaptım ama olmadı

 3. selamın aleyküm kardeşim ben bugun bi telefon değişikliği yaptım ve eski bir model olan galaxy wondera geçtim zen5ten.bu geçişi yapmadan whatsapp mesajlarımı özellikle google drivea yedekledim fakat şuan google driveda herhangi bir dosya gözükmüyor.sd kartta whatsapp klasöründe yukarıda gösterdiğin gibi database dosyaları var fakat ben bu telefona wp yüklediğim zaman bana geri yükle seçeneği gelmedi neden ?yardımcı olursan çok sevinirim

 4. merhabalar;
  ben eskı yedektekı msj yukleyemedım yardım lutfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir