Salı, Mayıs 28, 2024
Ana SayfaBilgisayarÜcretsiz uzaktan erişim ve vpn

Ücretsiz uzaktan erişim ve vpn

Bilgisayar yada başka bir kurumsal firmada çalışıyorsunuz müşterilerinizin masaüstüne erişmeniz mi gerekiyor ? Sevgilinizin bilgisayarına girip ona neler yaptığınızı mı göstermek istiyorsunuz ?

Uzaktan yardımın en güzel yolu VPN yolu ile erişmektir. VPN kullanımı yeni programlar sayesinde artık çocuk oyuncağı haline gelmiştir. Vpn lerin çalışma mantığı aşağıdaki şemada gösterilmiştir.

 

vpn calisma mantigi

Bizde sizler icin beş adet bedava VPN yazılımın inceledik. Uzak masaüstü kullanımı için en ideal altı yazılım aşağıda.

Ücretsiz uzaktan erişim yazılımları

1. AlonWeb – Ücretsiz VPN istemcisi

AlonWeb ücretsiz bir VPN sağlayıcısıdır. Bu, standart OpenVPN bazı sınırlı web sitelerini ziyaret sağlayan gerçek IP adresinizi gizleyerek servis tünel kullanır ama sayfaları bir kullanıcının göz reklamların enjekte onların hizmet aracılığıyla. Sunucuları Hollanda ve Panama bulunmaktadır. Bu web sunucusu seçmek zorundasınız. Kullanıcılar 1GB trafik her ay transferi için izin verilir. Normal web sitelerine göz atmak için değil, müzik veya film indirmek için yeterli. Alonweb ile otomatik olarak OpenDNS-Sunucular kullanın.

2. PacketiX.NET – Ücretsiz VPN istemcisi

PacketiX.NET bir Japonya VPN hizmettir.Aslında premium hizmet, ama aynı zamanda da serbestçe kullanılmasını onlar PacketiX.NET Online test hizmeti var. Hizmet hızlı ve güvenilir ve buna da kullanımı kolaydır. Sadece VPN bağlantısı yöneticisi, kurun ve bağlanın indirin!

3. UltraVPN – bir OpenVPN istemci

UltraVPN bir Fransız VPN istemcisi istenmeyen kulaklarından saklayan bağlantı ve uygulama bloke kullanmanıza olanak verir.Ayrıca OpenVPN servisi dayanmaktadır. Sınırsızdır Trafik kota olduğunu. Bant genişliği kadar 500Ko olduğunu / şebeke şartlarına bağlı olarak var. .

4. AlwaysVPN – son ücretsiz VPN istemcisi

AlwaysVPN her zaman VPN kamu WiFi hotspot oturumunu korumak için kullanılmış ama kullanım güvenlik sınırlı değildir Wi-Fi kablosuz bağlantı.AlwaysVPN sunucusu ABD’de olan bu Hulu, Sling gibi erişim sitelerine kullanılabilir anlamına gelir dayanır vb sadece ABD yakınlık için çalışıyorum. AlwaysVPN trafik ya da bant genişliği ve hız sınırına olmadan kullanılabilir.

Bunuda okumalısın !  Wordpress Rss ve Feed iptal etme

5. CyberGhost – Ücretsiz VPN hizmet

CyberGhost Almanya’dan bir Alman IP size rota yardımcı olan ücretsiz bir VPN hizmettir. Ücretsiz hizmet olan yeterli daha web sitelerinde sörf için daha fazla olduğunu 10GB trafik her ay, sohbet ve e-posta ile sınırlıdır. Ödenmiş hizmeti de ekonomik olduğunu.

6- Showmypc

Showmypc benim aralarında en sevdiğim ve en kullanışlı, en hızlı uzaktan erişim yazılımıdır.

6- Teamviewer

Ücretsiz olarak en çok tercih edilen ve uzaktan yardım programlarından bir tanesidir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

Son yorumlar