Pazar , 3 Temmuz 2022
Ana sayfa » İnternet » Turkcell Tv+ Net Large paketi

Turkcell Tv+ Net Large paketi

Superonline fiber internet kullanan biri olarak turkcell televizyonu tanıtım sitesinin oldukça basit olduğunu ve insanların aradığını bulamadığını rahatlıkla söyleyebilirim.

Net Large paketinde hangi kanallar var ? 

Bu sorunun cevabı tam bir muamma Örneğin son superonline kampanyası olan fiber 3’lük kampanyasında

  • 25 Mpbs limitsiz fiber internet
  • Turkcell Tv+ Net large paketi
  • Ev telefonundan  aylık 100 dakika bedava telefon görüşmesi

olarak kampanya yapmışlar. TurkcellTv Plus yada diğer adıyla Turkcell Tv+ Net large paketinde hangi kanalları içerdiğini bulamıyorsunuz. Bu kadar basit bir ayrıntıyı bu devirde duyuramamak için gerçekten çok zeki olmak lazım.

Turkcell TV+ Net Large Paketi ile webden, cepten ve tabletten en sevdiğin TV kanallarını izleyebilir, canlı kanalı geri sarabilir ve sevdiğin dizilerin sezon kayıtlarını yapabilirsin diye söylemek kolay ama insanlara net bir bilgi vermek son derece zor değil mi ?

Turkcell Web Tv eklentisi nasıl ?

Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Browser tabanlı çalışan bu eklenti hem çok yavaş hemde kullanımı hiç ergonomik değil. Tivibu kesinlikle WebTv izlemek isteyenler bir numara diyebilirim. Superonline Tv yi iptal etmek için müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir yada web yönetim panelinden iptal edebilirsiniz. Şikayet sitelerinde de gerçekten çok fazla şikayet alan bir sistem olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Memnuniyet oranının bu kadardüşük olması bu sistemin yenilenmesi konusunda superonline ( turkcell ) firmasını harekete geçiremiyorsa yapacak bir şey yoktur.

 

Lütfen yazımızı oylayın
[Total: 2 Average: 5]
Bunuda okumalısın !  2019 güncel godaddy indirim kuponları

Hakkında admin

BU YAZILARI DA MUTLAKA OKUYUN -----------------------------------------------------

İsterseniz bunları okuyun !

İnternetten para kazanma yolları

Gelirler yetersiz kalınca yeni ek gelir fırsatları yaratmak adına alternatifler üretilmektedir. Bunlar real olarak gerçekleştirildiği …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.