Salı , 5 Aralık 2023
Ana sayfa » Teknoloji Haberleri » Tomtom navigasyon güncelleme
tomtom navigasyon guncelleme

Tomtom navigasyon güncelleme

Navigasyon Özellikle kargo ve ulaşım firmalarının kurumsal olarak tercih ettiği ama kişisel kullanım içinde oldukça ideal bir teknolojidir. Tomtom navigasyon kullananlar bilir , goldmaster ve piranha ürünlerine göre yazılım , harita güncelleme bir hayli zor olmaktadır. Bu konuda şikayet sitelerinde de çok fazla konular açılmıştır. Renault ve bazı araç modellerinde de varsayılan olarak bu navigasyon ürünü kullanılır.

Her şeye rağmen sektöründe rakipsiz olan bu firma One, XL, Go ve Built-in-Car modelleri ile Türkiye dahil tüm avrupadaki pazar payının yarısından daha fazlasına sahiptir.

Tomtom navigasyon güncelleme nasıl yapılır ?

  1. Cihazınıza ait yazılım ve donanım hakkında detaylı bilgi edinmek için seri numarası girerek buradan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
  2. Sonrasında buraya tıklayarak cihazınıza uygun uygulamanın son halini bilgisayarınıza yükleyin. Eğer burada sorun yaşıyorsanız son güncellemeleri bu adresten de indirebilirsiniz.
  3. Kayıt olmadı iseniz kaydolmak için tıklayın
  4. İndirdiğiniz güncelleme dosyasını navigasyon cihazınıza gönderin.
  5. Daha önceki kayıtlı adreslerin kaybolmaması için usb ile bağladığınız cihazın içinden Turkey klasöründe yer alan MapSettings.cfg dosyasını alarak yedekleyin.
  6. Güncelleme işlemini gerçekleştirdikten sonra mapsettigns.cfg dosyasını yine Turkey klasörünün altına atarak eski arşivinize ulaşabilirsiniz.

tomtom-xl-navigasyon-guncelleme

Lütfen yazımızı oylayın
[Total: 4 Average: 5]
Bunuda okumalısın !  En iyi ingilizce türkçe çeviri siteleri

Hakkında admin

BU YAZILARI DA MUTLAKA OKUYUN -----------------------------------------------------

Bir yorum

  1. tomtom günceleme yapmak istıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir