Cumartesi , 23 Ekim 2021
Ana sayfa » Kültür » Pttcell

Pttcell

PTT bankacılık , hgs gibi hizmetlerin ardından pttcell ile mobil dünyaya adım atıyor. PTT son dönemlerde oldukça güzel adımlar atıyor. Ptt daha önce Posta telefon telgraf olarak faaliyet gösteriyordu. Ancak telefon kısmının Telekoma devredilmesinin ardından telefon ve mobil dünyadan elini çekmişti.  Artık telefon dünyasında bende varım diyor. Peki PTT mobil tarifleri neler, PTT cell ne tür farklar getiriyor işte size detaylar.

pttcell

 

Ptt nin halı hazırda Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde ofisi olduğu düşünülürse bu oldukça yerinde bir adım. Ptt cell tüm postane bürolarından alınabilecek. İlk etapta hazır kart ( ön ödemeli kart ) şeklinde satılacak.  Nisan başında neredeyse tüm PTT ofislerinde PTT cell satılaacak.

Pttcell , Avea alt yapısını kullanacak. Ancak bağımsız bir hat gibi Ptt nin değişik kampanyalarından yararlanılabilecek.

Ptt cell in şu anda düşünülen bazı kampanyaları ve tarifeler :

20 TL yüklemeye ptt cell kendi arasında 3000 dakika, her yöne 5 dakikası 30 kuruş , 1 gb internet 14 TL, 2000 Sms 9 TL olarak ücretlendirilecek.

Ptt cell bir de 600 dakikalık paketiyle gelecek. Ayrıca ptt cell için yüklemeler tüm ptt şubelerinden, ptt matiklerden , ptt nin internet sitesinden ve interaktif bankacılık şubelerinden kredi kartı ile gece gündüz yükleme yapılabilecek.

PTT nin bu atağını tebrik ediyoruz ve güzel haberler oldukça sizlere yayınlamaya devam edeceğiz.

Lütfen yazımızı oylayın
[Total: Average: ]
Bunuda okumalısın !  Ankara-Konya hızlı treni merak edilenler

Hakkında admin

BU YAZILARI DA MUTLAKA OKUYUN -----------------------------------------------------

İsterseniz bunları okuyun !

On parmak hızlı yazmak

TypingWeb sitesi bildiğimiz Logo firmasının 10 parmak uygulamasının interaktif ortamda çalışması uyarlanmış değişik bir versiyonudur. Hızlı …

5 yorumlar

  1. Pttcell hattı özelleştirilmesi istemem diğer kurumları görünürde ne olduğunu zararlarını kardeslerimizde çıkarmaktadır bu sebepten dolayı istemem telefon taksitli satilmasini bekliyorum hayırlı işlerinizi devaminizi bekliyorum hayırlı cumalar dillerim

  2. Tekirdağ PTT Başmüdürlüğünde çalışıyorum 4 tane PTTcell telefon hattım var 4 telefonumda arıza yaptı zor çalışıyor.PTTcell telefon kampanyası çıkmasını bekliyorum.hatta çok istiyorum.Başka bir oparatör kampanyasından akıllı telefon telefon almak istemiyorum.
    Saygılar

  3. Neden sizinde digerleri gibi cihaz kampanyaniz yok sormak istedim

  4. Hayırlı olsun :) bi ptt girmemişti bu sektöre :)

  5. Duyduklarımıza göre PTT nin özelleştirilmesi söz konusuymuş. Eğer öğleyse bu kadar atıılım ve ilerlemeden sonra satılması pek mantıklı gelmiyor.
    Umarım hep böyle kalır , ne diyelim ki…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir