Ana sayfa » Kültür » Kış tatili önerileri
kis tatil

Kış tatili önerileri

Eğer sizde bazıları gibi kışın tatil yapmaktan hoşlanıyorsunuz yada patronunuz izninizin bir kısmını kışın kullandırmak zorunda bırakıyorsa. Ve tatillerde kendi köyüne değilde bir tatil beldesine gitmeyi arzulayanlardasanız. Kışın yapılacak tatillerde nerelere gidebilirim , kış tatili için en uygun en ekonomik ve en güzel yerler neresi diyorsanız bu yazımızı okumalısınız.

Kış tatili için önerdiğimiz yerler

KIŞ TATİLİ BURSA – ULUDAĞ

Hiç kuşku yok ki kar ve kayak deyince ve kışın tatil yapmak deyince akla ilk gelen yerlerden bir tanesi Bursa ve tabiki Uludağdır. Güzel bir kayak keyfi ve orta derece fiyatlarla önerilebilecek bir tatil beldesidir.

Uludağda bulunan Tutyeli pisti gerçekten görülmeye değer. Gerek teknik özellikleri gerek  uzunluğu ve altyapısı bakımından kayak yapmaya gerçekten çok uygun. Doğal manzarasına ise diyecek yok. Buradan gemlik körfezini bile görebilmeniz mümkün.

kis tatili uludag

KIŞ TATİLİ BOLU ( ABANT GÖLÜ, YEDİGÖLLER, MUDURNU )

Kışın tatil yapmak deyince aklıma gelen ikinci yer Bolu dur. Özellikle Bolu daki Mudurnu ilçesine bağlı Sünnet gölü çevresinde yerleşim alanı bulunan Sünnet Gölü oteli kışın muhteşem bir tatil imkanı sunar. Mükemmel manzarası, müthiş oksijeni ile ve göl kenarında sevdiklerinizle güzel tatil imkanı sağlayan tek yer Mudurnudaki sünnet göle tesisi değil tabiki.

Yine Abantta bulunan oteller ve yedigöller civarı da tuzlu fiyatlarına rağmen tercih edilebilir. Fiyatların kişi başı  100 TL ortalamalarında olduğunu düşünürsek herkese hitap etmediğini düşündüğümüz için bu bölgede ekonomik olarak sadece mudurnu daki tesisleri önerebiliyorum.

TOKAT REŞADİYE TERMAL OTELİ

Sıcak suyunun şifası üniversitelercede kanıtlanmış olan Reşadiye Termay suyundan faydalanmak aynı anda çok ekonomik bir tatil yapmak için, Reşadiye beledeyesinin işlettiği ( Bu aralar özelleşmiş olabilir ) Reşadiye Termal Otelini tercih edebilirsiniz.

Bunuda okumalısın !  Tc kimlik numarasından akraba bulma

Sadece 8-10 saat yolculuktan sonra muhteşem bir doğa ve tüm güzellikleri ile Orta Karadenizin kış iklimine şahit olmak ve sevdiklirenize hoş anılar yaşatmak istiyorsanız. Bu tesisi kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Ayrıntılı bilgi için : http://www.resadiyetermal.com/

Reşadiye Termal Otel

Sizinde tatil önerileriniz varsa yorum yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Lütfen yazımızı oylayın
[Total: 2 Average: 5]

Hakkında admin

BU YAZILARI DA MUTLAKA OKUYUN -----------------------------------------------------

İsterseniz bunları okuyun !

en guzel ilahiler

En güzel ilahiler

İlahi dinlemeyi çok seven biri olduğumu söyleyebilirim. Özellikle aşırı melodi içermeyen , kulağı tırmalamayan insana …

Bir yorum

  1. Reşadiye termal otelden yerimi ayırtım hemde uygun bir fiayata teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir