Pazartesi , 4 Temmuz 2022
Ana sayfa » İnternet » Google drive ücretsiz ek alan

Google drive ücretsiz ek alan

Bildiğiniz üzere google drive dosyalarınızı bulut sunucuya yedeklemek için kullanabiliyorsunuz. Böylelikle her yerden dosya, fotoğraf, video ve dökümanlarınıza ulaşmış oluyorsunuz. Peki google drive alanını ücretsiz olarak büyütebilir miyiz  ? Cevabı evet google ‘ın güvenli internet kapsamında 2016 yılı için 2 gigabyte ek depolama alanı verdiğini müjdelemek isteriz.

Bunun için yapmanız gereken https://myaccount.google.com/security adresine girerek google güvenlik ayarlarınızı gözden geçirmek , kontrol etmek olacaktır. Bir kaç saniye vakit ayırarak ek 2gb güvenli bulut sunucu erişimini kazanmış olacaksınız.

  • Aşama 1 https://myaccount.google.com/security adresine giriş yapın.

 

  • Aşama 2 güvenlik ayarlaı bölümünde kurtarma bilgilerini gözden geçirdikten sonra tamamlandı diyerek diğer aşamaya geçin. Kurtarma bölümü google şifrenizi unuttuğunuzda hangi yöntemler ile geri alabileceğinizi ayarlayacağınız bölümdür.
  • Aşama 3 Google ‘a bağlandığınız mobil cihaz ve bilgisayarları gözden geçirin. Eğer bir sorun yoksa iyi görünüyor diyerek devam edin.
  • Son aşamada şu şekilde bir mesaj göreceksiniz. Güvenli İnternet Günü 2016 kutlamasına yardımcı olmak amacıyla, Güvenlik Kontrolü’nü tamamladığınız için Google hesabınıza 2 GB’lık ücretsiz Drive depolama alanı ekledik. Bu mesajı gördükten sonra ücretsiz 2 gb ek depolama alanınız devreye girmiştir.
  • Hayırlı olsun.

Teknotrik ‘i takipte kalın en güncel teknoloji haberlerine kolaylıkla ulaşın.

Lütfen yazımızı oylayın
[Total: 2 Average: 5]
Bunuda okumalısın !  Hotmaile ve MSN e mail gönderememe sorununun çözümü

Hakkında admin

BU YAZILARI DA MUTLAKA OKUYUN -----------------------------------------------------

İsterseniz bunları okuyun !

İnternetten para kazanma yolları

Gelirler yetersiz kalınca yeni ek gelir fırsatları yaratmak adına alternatifler üretilmektedir. Bunlar real olarak gerçekleştirildiği …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.