Perşembe , 2 Temmuz 2020
Ana sayfa » İnternet » Google drive ücretsiz ek alan

Google drive ücretsiz ek alan

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan 1 Kişi oy verdi Ortalama puan: 5,00.
Loading...

Bildiğiniz üzere google drive dosyalarınızı bulut sunucuya yedeklemek için kullanabiliyorsunuz. Böylelikle her yerden dosya, fotoğraf, video ve dökümanlarınıza ulaşmış oluyorsunuz. Peki google drive alanını ücretsiz olarak büyütebilir miyiz  ? Cevabı evet google ‘ın güvenli internet kapsamında 2016 yılı için 2 gigabyte ek depolama alanı verdiğini müjdelemek isteriz.

Bunun için yapmanız gereken https://myaccount.google.com/security adresine girerek google güvenlik ayarlarınızı gözden geçirmek , kontrol etmek olacaktır. Bir kaç saniye vakit ayırarak ek 2gb güvenli bulut sunucu erişimini kazanmış olacaksınız.

  • Aşama 1 https://myaccount.google.com/security adresine giriş yapın.

 

  • Aşama 2 güvenlik ayarlaı bölümünde kurtarma bilgilerini gözden geçirdikten sonra tamamlandı diyerek diğer aşamaya geçin. Kurtarma bölümü google şifrenizi unuttuğunuzda hangi yöntemler ile geri alabileceğinizi ayarlayacağınız bölümdür.
  • Aşama 3 Google ‘a bağlandığınız mobil cihaz ve bilgisayarları gözden geçirin. Eğer bir sorun yoksa iyi görünüyor diyerek devam edin.
  • Son aşamada şu şekilde bir mesaj göreceksiniz. Güvenli İnternet Günü 2016 kutlamasına yardımcı olmak amacıyla, Güvenlik Kontrolü’nü tamamladığınız için Google hesabınıza 2 GB’lık ücretsiz Drive depolama alanı ekledik. Bu mesajı gördükten sonra ücretsiz 2 gb ek depolama alanınız devreye girmiştir.
  • Hayırlı olsun.

Teknotrik ‘i takipte kalın en güncel teknoloji haberlerine kolaylıkla ulaşın.

Hakkında admin

BU YAZILARI DA MUTLAKA OKUYUN -----------------------------------------------------

İsterseniz bunları okuyun !

Outlook şifre değiştirme

Outlook bilindiği üzere masaüstü email okuma yazılımıdır. Pop3 mailleri ve hotmail, gmail, gmx gibi bütün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir