Salı , 27 Eylül 2022
Ana sayfa » Grafik » Flash foto galeri hazırlamak
flash galeri hazirlama

Flash foto galeri hazırlamak

Her webmaster hazırladığı sitenin güzel olmasını ister. Güzel sitenin olmazsa olmazlarından biri de güzel bir sunumdur. Güzel sunumu tamamlayan ise flashtır. Örneğin müşterinizin ürün portfoyünü yada referanslarını yada firma resimlerini hoş bir flash galerisi ile sunmanız oldukça ilgi çekici olabilir. Bütün webmasterlar flash bilecekler diye bir kaide yok. Beş dakikada kısacık bir sürede flash galeriler hazırlamanız işten bile değil.  Flash galerileri genelde xml dosyasından veri çüekerler xml dosyasına tek tek resim isimlerini yollarını ve resim açıklamalarını girmeniz gerekir.

Bu durum ise resim sayısı fazla olan galerilerde oldukça yorucu olabilir. Her işin pratiği hoşumuza gider doğal olarak. Saatlerce resim yollarını yazmak açıklamalarını yazmak oldukça sıkıcı gelebilir. İşte bugün tanıtacağımız flash galeri yapma programı tüm bu sıkıntınızı alıyor geri kalan zamanınızda ise ister kahve içiyorsunuz isterseniz eksik başka bir işinizi tamammlıyorsunz Yani kısacası zamandan kazanıyorsunuz.

flash foto galeri

Bu flash foto galeri yapma programı ile tek tek resim isimlerini girmekten kurtulduğunuz gibi thumbnail ( küçük resim ) ve büyük resim yapma derdinden de kurtuluyorsunuz. Küçük resim yapma işini de bu program kendisi hallediyor. Galeriyi oluşturduğunuzda bir küçük resim klasörü, bir büyük resim klasörü bir xml dosyası bir de resim galerisini görüntüleyeceğiniz html sayfası otomatik olarak oluşuyor.

Fotoğraf galeri örneklerinden bir demo

 

Flash galeri yapma programını indir

 

Lütfen yazımızı oylayın
[Total: 4 Average: 5]
Bunuda okumalısın !  Facebook beğen butonunu siteme nasıl eklerim

Hakkında admin

BU YAZILARI DA MUTLAKA OKUYUN -----------------------------------------------------

İsterseniz bunları okuyun !

Semantic seo nedir? detaylı semantic seo kılavuzu

Semantic Seo (anlamsal seo) gelişen Seo sektöründe farklı bir bakış açısı sunan bir kavramdır. 2017 …

2 yorumlar

  1. çok güzel programmış elinize sağlık.

  2. nikah şekeri

    harika bir galeri teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.