Pazartesi , 4 Temmuz 2022
Ana sayfa » İnternet » Facebook videoları nasıl indirilir

Facebook videoları nasıl indirilir

Facebook hem sosyal paylaşım sitesi hemde ağırlıklı olarak videoların paylaşaldığı bir ortam. Neredeyse bu konuda youtube ile yarışabilir.

Zaman zaman acaba bu facebook videolarını nasıl bilgisayarıma indirebilirim dediğiniz olmuştur. Özellikle o kadar ilginç ve birbirinden komik fililer yayınlanıyor ki insanın bilgisayarına indirip daha sora tanıdıklarına izletesi geliyor.

Facebook videoları bilgisayara nasıl indirilir ?

Facebook ortamında paylaşılan videoları bulmak, seyretmek ve bilgisayarınıza yüklemek  için facetofind sitesini kullanabilirsiniz.

Yapmanız gereken siteye girdikten sonra istediğiniz kelimeyi yazıp videonuzu bulup seçtiğiniz videoyu download diyerek indirmek.  Her hangi bir program yüklemeye gerek kalmadan sosyal meday üzerindeki videoları bilgisayarınızı indirmenin keyfini yaşayın

Facebook videolarının nasıl indirileceğini resimli olarak en kısa sürede ekleyeceğiz. Yorum ve görüşleriniz bizleri mutlu etmektedir. Ayrıca önerileriniz i de bize yorum formu aracılığı ile bildirebilirsiniz.

Facebook programsız video indirme siteleri

  • https://www.fbdown.net/
  • http://www.downloadvideosfrom.com/tr/
  • http://getfbstuff.com/
  • https://keepvid.com/sites/download-facebook-video.html
  • https://www.video-fb.com/
  • https://download-fb-video.com/

Sonuç olarak : Beğendiğiniz film yada video dosyalarından kendi arvişinizi oluşturmak ve facebook üzerinde yayınlanan video dosyalarını programsız olarak indirmek istiyorsanız bu yazımızda er alan siteleri kullanabilirsiniz.

Lütfen yazımızı oylayın
[Total: 2 Average: 5]
Bunuda okumalısın !  2019 güncel godaddy indirim kuponları

Hakkında admin

BU YAZILARI DA MUTLAKA OKUYUN -----------------------------------------------------

İsterseniz bunları okuyun !

İnternetten para kazanma yolları

Gelirler yetersiz kalınca yeni ek gelir fırsatları yaratmak adına alternatifler üretilmektedir. Bunlar real olarak gerçekleştirildiği …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.