Cumartesi, Haziran 15, 2024
Ana SayfaSosyal MedyaFacebook engelleyenleri bulma

Facebook engelleyenleri bulma

Dünyada en çok kullanılan sosyal medya sitelerinden olan Facebook üzerinde vakit geçirme oranı her geçen gün daha da artıyor. Milyarı geçmiş üye sayısı ile herkesin kullandığı bir platform haline gelip neredeyse normal hayatın yerini  aldı. Doğal olarak insanlar facebook’ta beni kim engelledi, facebookta beni kim sildi,  kimler engellemiş nasıl görebilirim gibi soruları çoklukla soruyorlar. Arkadaş listesinde bulunan kişilerin sizi bloke etmiş mi bunu mutlaka merak ediyorsunuzdur. Bunu öğrenmenin çözümü bu yazımızda yer almaktadır.

Facebook sizi kim engellemiş görün :

Google Chrome için yazılan güzel bir eklenti olan Fengel ile arkadaş listesinden sizi kim engellemiş , kim silmiş bu kişileri fotoğrafları ile birlikte görebilmeniz mümkündür. Fengel eklentisini Google Chrome sitesinden yüklemek için : https://chrome.google.com/webstore/detail/fengel/geojccbnhljmdomddhhblpnmjofhncmi?hl=tr&gl=TR  Eklenti ile yapılabilecek ikinci faydalı şey ise profilini gizlemiş kişilerin fotoğraflarını göstermesidir . Gizli profilleri bu şekilde rahatlıkla kim olduğunu anlayabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan bu program ile yapabileceklerinizi tekrar edelim :

  • Facebok ‘ta sizi kimler engellemiş görebilirsiniz.
  • Facebook ta sizi arkadaşlıktan çıkarmış ve silmiş olanları görebilirsiniz.
  • Gizli profillerin fotoğrafını görebilirsiniz
  • Sizi engelleyenlerin fotoğraflarını görebilirsiniz
  • Arama motorları tarafından kısıtlı veya bu profile ulaşılamıyor hatası veren profillerin fotoğraflarını görebilirsiniz.

facebook-engelleyenleri-gorme

Bunuda okumalısın !  Örnek Hikayelerle Instagram Fenomeni Nasıl Olunur?
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

Son yorumlar