Perşembe , 2 Temmuz 2020
Ana sayfa » Grafik » Mükemmel facebook profili oluşturmak

Mükemmel facebook profili oluşturmak

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan 1 Kişi oy verdi Ortalama puan: 5,00.
Loading...

Facebook günümüzde kullanılan en büyük sosyal medyadı rmalumunuz. Facebook profillerinin görünümü ile ilgili mükemlel fikirler çıkarıyor insanlar. Son derece şık ve göze hoş gelen facebook profilleri oluşturma konusunda insanlar yeteneklerini konuşturmuş. Sizde facebook profilinizi sıradışı ve daha yaratıcı bir profil haline getirmek isterseniz bu yazıya mutlaka göz atmalısınız.

Yaratıcı facebok profili oluşturmak çok da zor değil. Fotoğraflarınızı bölerek parçalayıp sonra kaydederek sırasıyla yükleyip kendinizi etiketlemeniz gerekiyor. Bölme işlemi için Adobe Photoshop prorgamını kullanabilirsiniz. Profilinizin tek satırlı yada iki satırlı olması çok önem taşımaktadır. Bu yüzden isminizle küçük resimler arasındaki satır sayısına gire tasarım yapmanız gerekir. Ayrıca farklı arkadaşlarınıza farklı gözürken bir profiliniz varsa işiniz daha da zordur bu durumda ya herkese aynı şekilde profilinizi tek satır yada iki satır göstermelisiniz yada oradaki tüm bilgileri kaldırmalısınız.

Daha sonra parçalardan uzun resmi profil fotoğrafınız olarak eklemek.

Evet şimdi size bir müjdemiz var kolayca yaratıcı facebook profilleri oluşturmak için photoshop bilgisi olmayanlara ve grafiker olmayanlara bir şans yokmu diyenlere :)) Evet sizin için mükemmel bir süprimizi var aşağıda vereceğimz siteye sadce fotoğrafınızı yüklüyorsunuz sonra facebooka ekle diyorsunuz ve izin ver diyorsunuz o sizin adınıza tüm bu işlemleri yapıyor üstelik saniyeler içerisinde. Programcılar neden böyle boş işlerle uğraşır anlamasamda :)) gerçekten mükemmel bir çalışma yapmışlar sitenin adresi http://picscatter.com/?lang=tr

Artık kolay bir şekilde mükemmel facebook profili sayfaları oluşturabilirsiniz.

Hakkında admin

BU YAZILARI DA MUTLAKA OKUYUN -----------------------------------------------------

İsterseniz bunları okuyun !

Pazarlamada Sosyal Medya Reklamları Ne Kadar Etkili?

Yerli yabancı tüm markaların kendine has belirli bir pazarlama stratejisi vardır. Bu stratejiler satılan ürüne, …

Bir yorum

  1. niye açılmıyo bu oyunlarrrrrrrrr canımız sıkılıyo ya face ye bari izin verin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir