Pazartesi , 4 Temmuz 2022
Ana sayfa » Mobil » En iyi android uygulamaları
en iyi android uygulamalari

En iyi android uygulamaları

Akıllı telefonlar hayatımıza girdiğinden bu yana artık bir çok işimiz kolaylaştı. Tabiki sosyal ve psikolojik yönden zararlarını zaten biliyoruz. Bu yüzden bu konuya girmeden bize göre test ettiğimiz ve kullandığımız akıllı android cep telefonunda sizlere de kullanmayı önereceğimiz uygulamaların bir listesini hazırlamak istedik.

Aslında her kategori için ayrı yazı hazırlamayı düşündük ama bunun için şimdilik vakit bulamadığımızdan dolayı tek bir yazı ile şimdilik durumu kurtardığımızı düşünüyoruz. Umarız keyifle okuyacağınız bir yazı olur.

Android uygulama tavsiyeleri

Shealth egzersiz takibi

shealth-egzersiz-kilo-takibi

Sağlık ile ilgili çok yönlü bir app samsung tarafından oluşturulmuştur. Ayrıca çözüm ortakları tarafından da ücretli ücrtsiz bir sürü eklenti yazılmıştır. Program ne işe yarıyor diyecek olursanız. Fitness ve kilo takip için eşsiz bir uygulama diye özetleyebiliriz. Bunun yanı sıra aşağıdaki şeyleri de takip edebilirsiniz.

Detaylı ve kolay anlaşılır raporlar ile spor danışmanı görevini yürütür. Böylece zayıflamak isteyenler , formda kalmak isteyenler için ideal kilosuna ulaşana kadar en büyük yardımcılardan biridir.

  1. Adımsayar
  2. Yürüyüş takibi
  3. Koşu takibi
  4. Bisiklet sürme takibi
  5. Doğada yürüyüş takibi
  6. Spor takibi
  7. Ne kadar yiyecek ve su aldığınızın takibi / analizi
  8. Uyku kalitesi takibi
  9. Kilo takibi
  10. Kan şekeri ve tansiyon takibi
Bunuda okumalısın !  Reklam SMS mesajlarını engelleme

Radar beep ile trafikteki radarları görün

Aslında çok etik bir program olduğunu düşünmüyorum. Ancak ne işe yaradığını şöyle anlatalım. Kullanıcı veritabanından girilen verilerden yola çıkarak trafikte hangi yollarda hangi noktalarda polis radarı olduğunun işaretlendiği bir android yazılımıdır. Böylece trafik cezalarından yırtabileceğinizi iddia ediyor. Ama siz bunun yerine trafik kurallarına uyun, hızlı gitmeyin. Kendinizin ve başkalarının hayatını tehlikeye atmayın.

Snapseed akıllı telefonda fotoğraf düzenleme ve fotomontaj uygulaması

Android işletim sistemi için yazılmış en kullanışlı ve kolay fotoğraf düzenleme yazılımıdır. Fotoğraflar üzerinde oynama yapabilir, yüzlerce hazır efekt içinden seçtiklerinizi uygulayabilirsiniz. Böylece daha canlı fotoğrafları arkadaşlarınıza gönderebilir ve onları kıskandırabilirsiniz.

MathWay Matematik problemleri çözücü

mathway-matematik-problemleri-cozen-android-uygulamasi

En karmaşık matematik problemlerinin fotoğrafını çekin ve programa yükleyin . Sonrasında matheway sizin için bu karmaşık matematik sorusunu çözsün şaka gibi değil mi ? mathway.com tarafından yazılan uygulama tüm matematik problemlerini bu uygulama ile kolay bir şeklide çözebileceğinizi söylüyor.

Wunderlist iş süreci takibi uygulaması

Benim de kullandığım çok güzel bir iş takibi uygulamasıdır. Özellikle home ofis web tasarım, seo, danışmanlık gibi işlerle uğraşanları için bulunmaz bir nimettir. Çalıştığınız firma yada kişi adına bir iş listesi oluşturup. O iş listesinde çeşitli görevler tanımlayabilirsiniz. Bu görevlere istediğiniz kullanıcıları atayabilir ve bitiş zamanı belirleyebilirsiniz. Freelance çalışanlar için mükemmel bir iş süreci ve personel takip yazılımı.

Everypost Android ile sosyal medya yönetimi çok kolay

Harika bir sosyal medya yönetimi uygulamasıdır. Kurumsal sosyal medya yönecileri için hayatı kolaylaştırır. Facebook, Twitter, instagram, Google+, Linkedin, Youtube ve benzeri sosyal paylaşım sitelerinde paylaşım planlamak ve bunları zamanlamak gerekten çocuk oyuncağı olmaktadır. Siz hangi içerileri hangi tarihte ve saatte girileceğini planlıyorsunuz. Bu planlanan içeriklerin hangi sosyal medya hesaplarında ve sitelerinde paylaşılacağını seçiyorsunuz. Uygulama sizin adınıza bu paylaşımları yapıyor. Ve detaylı raporlarla sizin işinizi rahatlatıyor.

Bunuda okumalısın !  Whatsapp bilgisayar

YoWindow ücretsiz hava tahmin programı

Hava durumunu sıklıkla takip eden biriyseniz. Türkiye’deki tüm illerin hava durumlarını tahmin detayı olarak rapor eden bu uygulamayı mutlaka kullanmalısınız.

Poweramp müzik oynatıcı

Mükemmel bir müzik çalma uygulamasıdır. Mp3, Ogp, Vaw, Mp4 gibi onlarca müzik formatını desteklemektedir. Ayrıca gelişmiş ses kalitesi ve ekolayzır ayarları da bulunmaktadır.

Google Drive ile dosyalarınız silinmesin

Cep telefonuna sürekli format atan biriyseniz veya verilerinizin silinmesini istemiyorsanız mutlaka bu yazılımı kullanmalısınız. Fotoğraf, video, whatsapp , skype mesajları ve daha bir çok belgeyi otomatik olarak google drive ‘a yedeklenecek şekilde ayarlayın. Telefonunuzdaki dosyalar silinse bile kolay bir şeklide google drive üzerinden tekrar indirin.

Powercam ile kolay kolaj yapma

Cep telefonundan çekilen fotoğraflarınızı arkadaşlarınıza whatsapp , instagram ve diğer  sosyal hesaplarınızda gönderi yaparken güzel bir efekt vermek isteyebilirsiniz. Bazende bir çok fotoğrafı bir kerede göndermek isteyebilirsiniz. İşte burada fotoğraflardan bir kolaj oluşturmalısınız. Powercam sizin için kolayca fotoğraflar-ı bir araya getirerek kolaj oluşturabilir ve resimler için hızlı fotomontaj işlemleri yapabilir. Tamamen ücretsiz bir araçtır.

Cleanmaster ile telefondaki lüzumsuz dosyaları temizleyin

Cleanmaster uzun süre masaüstü programlarında da zirvede olmuş bir yazılımdır. Akıllı telefonda ise gereksiz dosyaları temizleyerek hafızanızda daha fazla boş alan edinebilirsiniz. Aynı resimleri bularak silmenize yardımcı olur. Uygulamaların oluşturduğu lüzumsuz log dosyalarını ve veritabanını temizler. Böylelikle hem sistemin daha hızlı çalışmasını sağlar hem de telefonun bataryasının daha uzun süre dayanmasına yarar.

Google keep ile notlarınızı yönetin

Sürekli not almak durumunda kalan biriyseniz bu program size göre. Kolayca notlar oluşturabilir ve bunları yönetebilirsiniz. Oluşturduğunuz notlara resim ve ses dosyaları ekleyebilirsiniz. Ayrıca notlar için görev bitiş tarihleri , hatırlatıcı ve alarm oluşturabilirsiniz. Arkadaşlarınızla bu notları paylaşabilirsiniz. Telefonunuzda bir sorun oluşsa bile google yedeğinden tüm notları geri yükleyebilirsiniz.

Bunuda okumalısın !  Samsung Kies bağlantı problemi çözümü

 

Lütfen yazımızı oylayın
[Total: 2 Average: 5]

Hakkında admin

BU YAZILARI DA MUTLAKA OKUYUN -----------------------------------------------------

İsterseniz bunları okuyun !

silinen whatsapp mesajlarini geri getirme

Silinen whatsapp mesajlarını geri getirme

Whatsapp programı üzerinden yapılan tüm görüşmeler ve tüm konuşmalar ve işlemler otomatik olarak yedeklenir. Bu yüzden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.