Salı , 28 Eylül 2021
Ana sayfa » Instagram » Bilgisayardan İnstagram Mesajları Nasıl Okunur?

Bilgisayardan İnstagram Mesajları Nasıl Okunur?

Bildiğiniz gibi instagram mobil bir uygulamadır. Her ne kadar desktop dediğimiz masaüstü web versiyonu olsa da temelde tüm işlemleri telefon uygulaması üzerinden yapıyoruz. Post paylaşımlarını mobil uygulama üzerinden yaparken yorum, beğeni gibi eylemleri web sitesi üzerinden yapabiliyoruz. Hepsinin yanında instagramın önemli bir özelliği olan dm yani uzun hali ile direct mesajları da bilgisayardan okumak mümkün mü?

Instagram mesajlarını bilgisayar üzerinden okuma

Öncelikle belirtelim ki instagram mesajlarını bilgisayardan okumanın uygulama üzerinden okumak gibi direk bir yoldu yoktur. Instagram iletilerini bilgisayardan görebilmek ve cevaplayabilmek için farklı uygulamaların bilgisayara indirilmesi gerekiyor. Çünkü aslında instagramın bilgisayar versiyonu yani web sitesi temel işlemleri yapmak, postlara bakmak ya da postları ve videoları indirmek için kurgulanmış bir web sitesidir. Bunun yanında hesap kapatmak, hesap dondurmak, birini şikayet etmek, hesap şikayet etmek gibi noktalarda web sitesini kullanmak gerekiyor. Instagramla direk iletişime geçebilmek için, hesap kurtarmak için, katılım koşulları, kural ihlalleri gibi konularda da direk web sitesi üzerinden işlemler yapılıyor. 

Bilgisayarda instagram mesajları nasıl açılır, yöntemleri nelerdir ?

Bilgisayarda instagram mesajları açma yöntemleri ilk sırada emülatör uygulama dediğmiz bir programı indirmek gelir. Mobil uygulamaların büyük bir kısmı bilgisayar üzerinden de kullanılabilmektedir. Emülatör uygulamaları bilgisayarınıza indirdiğinizde hemen hemen bütün mobil uygulamaları bilgisayarda çalışıyor gibi kullanabilirsiniz. Whatsapp gibi bir çok mobil uygulamanın zaman içerisinde masaüstü versiyonları da çıktı. Ancak oyunların pek çoğunun masaüstü versiyonu bulunmamaktadır.

Bluestack uygulaması daha doğrusu programını bilgisayarınıza indirerek kolaylıkla bilgisayardan instagram mesajlarını okumaya başlayabilirsiniz. Uygulamayı bilgisayarınıza indirdikten sonra gerekli izinleri vererek instagram mesajlarını okumaya başlayabilirsiniz. Maalesef şu anda instagram mesajlarını bilgisayardan okumak için başka bir yol bulunmamaktadır. Çeşitli programlar sayesinde instagrama bilgisayardan girilebilse ve post paylaşılabilse de mesajları okumak yardımcı bir uygulama olmadan çok zor.

Bluestack programı instagram mesajlarına bilgisayar üzerinden erişim veren bir çok uygulamadan bir tanesidir. Ancak bilgisayarınıza bir program indirirken ve ona erişim bilgilerinizi verirken çok dikkatli olmalısınız. Güvenilir olmayan korsan programlar sizin erişim bilgilerinizi ele geçirdiğinde oldukça tehlikeli durumlar ortaya çıkabilir. Bu sebeple bildiğiniz, güvendiğiniz, daha önce bir çok kişi tarafından kullanılmış uygulamarı kullanmaya çalışın. Güvenilir olmayan uygulamarı kullandığınızda instagram hesabınız çalınabilir, sizin adınıza hesabınızda post paylaşımları yapılabilir, yorumlar takipler yapılabilir. Bu tip güvenilir olmayan çeşitli program kullanımı sonrasında çok fazla şikayet gelmektedir.

Sonuç olarak; fake takipçi kasma vs gibi uygulamarı kullanmak yerine güvenilir bilindik yolları tercih etmelisiniz. Aynı şekilde bilgisayardan instagram dm lerini okumak için de kullanıcı yorumları olan, güvenilir ve bilinen programlar kullanmalısınız. İnstagram takipçi satın alma, instagram beğeni (like) satın alma, facebook ve twitter hizmetleri konusunda herhangi bir sorunuz olursa bize ulaşabilirsiniz.

Lütfen yazımızı oylayın
[Total: 2 Average: 5]
Bunuda okumalısın !  Sizi Takipten Çıkaranların Hepsini Birarada Görebilirsiniz!

Hakkında admin

BU YAZILARI DA MUTLAKA OKUYUN -----------------------------------------------------

İsterseniz bunları okuyun !

En Verimli Şekilde Instagram Kullanmak için  Hashtag(Etiket) Kullanımı

Daha iyi bir Instagram deneyimi için, insanları takip etmek yerine hashtag’leri yani postlarda kullanılan etiketleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir