Çarşamba , 28 Eylül 2022
Ana sayfa » Teknoloji Haberleri » Apple “Şov Zamanı” etiketiyle paylaştığı etkinliğinde neler tanıtacak?
Apple-2019-tanıtım-etkinligi
Apple-2019-tanıtım-etkinligi

Apple “Şov Zamanı” etiketiyle paylaştığı etkinliğinde neler tanıtacak?

Dünyaca ünlü teknoloji devi Apple bu akşam Türkiye saati ile 20.00’da “Şov Zamanı” etiketiyle sosyal medyasında paylaştığı tanıtım etkinliğinde beklenen yeniliklerini kullanıcılarına açıklayacak.

Daha Önce Apple TV’de aynı sloganı kullanmıştı

Apple daha önce yeni ürünlerinden olan Apple TV’yi tanıtırken “Şov Zamanı” sloganını kullanmıştı. Hal böyle olunca kullanıcılar yeni ürünün ne olduğuna büyük merak sardı.

Apple’dan Netflix’e rakip mi geliyor?

HBO ve Starz gibi büyük dizi ve film yapımcıları ile anlaşma masasına oturan Apple’ın bu hamlesi Iphone ve Ipad gibi cihazlarında kullanılabilecek bir mobil TV uygulamasıyla mı kullanıcıların karşısına çıkacağı konusunda söylentilerin çıkmasına neden oldu.

Hollywood yıldızları da etkinliğe katılıyor

Katılımın ve etkinliğin böylesine büyük olması iddiaları doğrular nitelikte. Söylentilere konu olan Netflix’de açıklanacak yeni ürünün ne olduğunu merak edenler arasında…

Diğer servis ise haber sitesi

Apple duyuracağı ürünlerinden birinin de gazete ve dergilere tek noktadan ulaşılabilecek bir haber sitesidir. Bu konuda dünyanın sayılı haber ajansları ile gazeteleri pazarlık halinde olan Apple henüz bu konuda bir mutabakata varabilmiş değil. Wall Street Journal’ın haberine göre Apple’ın %50 gibi yüksek oranda bir gelir istemesi nedeniyle görüşmeler yavaş ilerliyor.

Apple kredi kartı geliyor

Apple ürünlerine entegre edeceği bir cüzdan uygulamasıyla ekonomi piyasasına da adım atmaya hazırlanıyor. Bu projenin bu akşam düzenlenecek etkinlikte açıklanacağı kesin olmamakla birlikte beklenenler arasında olduğunu da söylemek isterim.

Lütfen yazımızı oylayın
[Total: 4 Average: 5]
Bunuda okumalısın !  Bitcoin nedir ? nereden alınır ?

Hakkında Engin Dinç

BU YAZILARI DA MUTLAKA OKUYUN -----------------------------------------------------

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.