Pazartesi , 4 Temmuz 2022
Ana sayfa » Mobil » Android video indirme uygulamaları

Android video indirme uygulamaları

Android işletim sistemi kullanan telefon, tablet veya her hangi bir cihazda film yada video izlemek yerine indirerek daha sonra izlemek için kullanılabilecek en iyi film indirme uygulamalarını tanıtmak istedik. Mobil trafik artık internetin neredeyse %70 ini kapsamış durumda. Yani internet kullanımının %70 lik trafik kısmı artık akıllı telefon, ipad, tablet gibi mobil aygıtlar üzerinden geliyor. Teknotrik olarak bizde düzenli olarak işe yarayacak mobil uygulama tanıtımları yapmaktayız.

Telefon ve tabletler için en iyi film indirme uygulamaları

Tubemate

Aynı zamanda bir internet tarayıcısıdır. TubeMate uygulaması ile vimeo, youtube, dailymotion, facebook gibi yüzlerce siteden videoları cep telefonuna , tablete indirebilirsiniz. Detaylı ayarları olmakla birlikte Tubemate sitesine girerek uygulamanın apk sını telefona yükleyip sonra kurmanız yeterlidir. Google play store markette uygulamanın olmama sebebi telife sahip videoları indirmenin telif haklarını ihlale girmesi sebebiyledir.

Videoder

Android işletim sistemi yüklü tüm aygıtlar için mükemmel bir müzik ve film indirme uygulamasıdır. Her siteden video indirme özelliğine sahiptir. Aynı şeklide bu program da android markette yer almamaktadır. Sitesinden yükleyerek apk kurulumu gerçekleştirmelisiniz.

Video Reserve

Ücretli ve çok yüksek bir fiyata satılan uygulamadır. Her ne kadar başarılı olsa da 99 Dolar gibi bir rakamın çok yüksek olduğunu söylemeliyiz. Yine de ilgilenenler var ise inceleyebilir. Bu kadar ücreti ödemek yerine filmleri ücretli satın alırsınız daha iyi diye düşünüyoruz.

Ytd Video Downloader

Site ayırt etmeksizin tüm sitelerden video dosyalarını indirebildiğini iddia eden bir uygulama. Henüz test etme imkanı bulamadık. Sizler yükler ve test ederseniz yorumlarınız ile bizi aydınlatabilirsiniz.

Swift Downloader

Youtube hariç vimeo, facebook , instagram dahil bütün ortamlardan müzik, mp3, film dosyalarını çok başarılı bir şekilde indirebiliyor. Youtube videolarını indirmediğinden google play store ‘ da barınabiliyor : ) Wifi ile telefona yükleme yaparken 3g internetinizi yemeyerek sizi kota derdinden kurtarıyor.

Bunuda okumalısın !  Samsung Kies bağlantı problemi çözümü

Bu uygulamalar sayesinde internet üzerinden yer alan şarkı klipleri, dizi ve filmler gibi videoları kolayca cep telefonuna indirebilirsiniz.

 

Lütfen yazımızı oylayın
[Total: 2 Average: 5]

Hakkında admin

BU YAZILARI DA MUTLAKA OKUYUN -----------------------------------------------------

İsterseniz bunları okuyun !

silinen whatsapp mesajlarini geri getirme

Silinen whatsapp mesajlarını geri getirme

Whatsapp programı üzerinden yapılan tüm görüşmeler ve tüm konuşmalar ve işlemler otomatik olarak yedeklenir. Bu yüzden …

Bir yorum

  1. Sonic girain youtubeye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.