Pazartesi , 4 Temmuz 2022
Ana sayfa » Güvenlik » Android için en iyi antivirüs
android icin en iyi antivirus

Android için en iyi antivirüs

Android yüklü akıllı telefonların oldukça arttığı günümüzde, android platformu için oluşturan zararlı yazılımlarda eşit orantılı olarak artıyor. Güvenlik sorunu oluşturan bu durumu kurtarmak için kaliteli bir antivirus yazılımı yüklemek gerekiyor.

Android işletim sistemi için kaliteli ve ücretsiz antivirus programları ?

İşte bu yazı akıllı cep telefonlarına antivirus programı arayanlar için ideal bir yazıdır. Av-test firması tarafından hazırlanan android işletim sistemi yüklü telefonlarda kullanılabilecek en iyi antivirus yazılımı testlerine bir göz atalım.

androit-antivirus-test-table

Av-Test firması tarafından yapılan bu test listesinden çıkarılabilecek en iyi sonuç ile Android cihazlar için en iyi antivirus programının açık ara farkla Avast Free Mobile Security olduğudur. Avast’ı Dr. Web Anti-virus Lihgt programı takip ediyor. Onun hemen arkasından ise F-Secure Mobile security geliyor.

Bizde akıllı cep telefonu yada tablet kullanan ziyaretçilerimize antivirüs yazılımı olarak bu üç yazılımından birini öneririz. Bizim tavsiyemizi soracak olursanız Dr. Web Antivirüs Lihgt olacaktır. Dr.Web Antivirüsü google play https://play.google.com/store/apps/details?id=com.drweb&hl=tr adresinden indirebilirsiniz.

Eğer android aygıtınızda virüs istemiyorsanız ve sisteminizin hızlı çalışmasını istiyorsanız mutlaka bir virüs karşıtı programı yüklemelisiniz.

Bol virüssüz günler.

 

Lütfen yazımızı oylayın
[Total: 2 Average: 5]
Bunuda okumalısın !  Açılış sayfası virüsü temizleme

Hakkında admin

BU YAZILARI DA MUTLAKA OKUYUN -----------------------------------------------------

İsterseniz bunları okuyun !

Outlook şifre değiştirme

Outlook bilindiği üzere masaüstü email okuma yazılımıdır. Pop3 mailleri ve hotmail, gmail, gmx gibi bütün …

Bir yorum

  1. Çok teşekkür ederim teknotrik.com.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.