Ana sayfa » İnternet » Youtube An Error Occurred Please Try Again Later Hatası Çözümü

Youtube An Error Occurred Please Try Again Later Hatası Çözümü

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Bu yazıya oy vermek ister misiniz?

Youtube An Error Occurred Please Try Again Later Hatası Çözümü

Bugünlerde Benimde Yaşadığım Bir Problemin Çözümünü Sizlere Anlatmak istiyorum.Bildiğimiz gibi Dünyanın en Büyük video paylaşım istesi olan youtube ye Erişim Yasağı olduğundan yha dns yada programlar aracıyla bi şekilde ulaşıyorduk.Taki Bugüne kadar Ulaşabiliyorduk.Bugünlerde Yine Youtubeye ulaşmak isteyenler Sayfa Açıldıktan Sonra Video izlemek istediklerinde “An Error Occurred Please Try Again Later” Hatası Almaya Başladı.Benim gibi Belki sizlerde defalarca YENİLE yaptınız ama düzelmedi dimi ?
Youtube Videoları Host Dosyanızdaki Bası Adres Eksiklerinden Dolayı açılmadığını öğrendim.Bu olayıda yine youtubeyi erişime kapatanlar tarafından yapıldığı söyleniyor.Neyse Hemen Anlatıma geçiyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar
  • Hemen Başlat–Çalıştır– tıklayıp Hemen şunu Yazıyoruz ” C:WINDOWSsystem32driversetc “
  • Karşımıza Gelen Ekranı Alta Alıp Hemen http://rapidshare.com/files/261087513/hosts.rar rarda bulunan host dosyasını indiriyorsunuz.Rar Çıkardıktan Sonra Host Dosyasını Kopyalayıp Biraz Önce Alta Almış olduğunuz dosyanın içine yapıştırıyorsunuz.Karşınıza Gelen EVET -HAYIR seçeneğinden EVET e tıklayıp İşi bitiriyorsunuz.

Eğer sorununuz hala çözülmedi ise oluşan sorunu yorum olarak yazarsanız. En kısa sürede geri dönmeye çalışırız.

Bonus : Eğer interneti kısıtlı bir ortamda bulunuyorsanız engellenen youtube ‘ yi açmak için Youtube Jacker programını kullanabilirsiniz.

BU YAZILARI DA MUTLAKA OKUYUN -----------------------------------------------------

İsterseniz bunları okuyun !

En iyi forum siteleri

Türkiye ‘de bilgi paylaşımının internet dünyasındaki yüzleridir forumlar. Kişisel blogların aksine insanların özgürce fikirlerini belirtebildikleri ve …

Bir yorum

  1. sitede sorun mu var? ek router ile dns ayarla sorunsuz gir…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir