Ana sayfa » Grafik » Pdf dosyasını word ‘e dönüştürmek

Pdf dosyasını word ‘e dönüştürmek

Pdf uzantılı dosyada hiç bir  veri kaybı olmadan biçimlendirme sıkıntısı yaşamadan Microsoft Word formatına dönüştürmek sanırım bir çoğumuzun yapmak istediği şeyle arasındadır.   Wondershare tam olarak bu işe yarıyor.

Word Converter Wondershare PDF programı bütün pdf dosyalarını sıkıntısı ve tam olarak düzenlenebilir bir şekilde Microsoft Word docx  metin formatında, resimler, grafikler, köprüler, düzen ve biçimlendirme doğrudan PDF dosyalarına dönüştüren ücretsiz bir dönüştürme aracıdır.

Yapmanız gereken tek şey programın üst kısmında Dosya Ekle düğmesine tıkladıktan sonra  alttaki büyük Convert tuşuna tıklamak. Bu kadar kolay arayüze sahip program ile tek seferde yüzlerce pdf dosyasını düzenlenebilir word dosyası haline getirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

 

Wondershare PDF programı hem Windows 7 32-bit hemde 64-bit uyumludur. Ayrıca Mac OS X sürümlerinde de çalışabilir.  Şifreli pdf dosyaları üzerinde de çok rahat bir şekilde çalışan bu program çok işinize yarayacak.

Teknotrik testlerini oldukça başarı ile atlatan proggam eminiz en kısa sürede favori programlarınız arasında yer alacak.

Benim testlerinden sonuç harika. Kolayca favori olabilir hemen hemen her zaman Microsoft Word kullanan bir iş ortamında araç

Pdf dosyalarınızı düzenlenebilir word dosyalarına çevirmek istiyorsanız durmayın indirin.

Arama kelimeleri : pdf to doc, pdf to docx, pdf dosyası düzenleme, pdf dosyasını word dosyasına dönüştürme, pdf word converter

BU YAZILARI DA MUTLAKA OKUYUN -----------------------------------------------------

İsterseniz bunları okuyun !

Çocuklar için maket planları

Çocuklarım benden sürekli baba gemi maketi yapmak istiyorum çizimini bana indirir misin, ev maketi yapmak …

Bir yorum

  1. video anlatım

    çok güzel konuları ele almışsınız hocam çok faydalandım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir