Ana sayfa » Mobil » İphone silinen dosyaları geri getirme

İphone silinen dosyaları geri getirme

İphone telefonlarda silinen dosyaları geri kurtarma yazımızda paylaştığımız bilgiler ipad ve diğer ios yüklü tüm akıllı telefonlar için geçerlidir. Kimi zaman yanlışlıkla sildiğimiz resim, mesaj, video, rehber deki telefon numaraları, arama geçmişi gibi öğeleri veri kurtarma yöntemi ile geri getirebilirsiniz. Ücretli programlar olduğu gibi ücretsiz programları da burada tanıtıyor olacağız.

İphone , ipad telefon ve tabletlerde silinen dosyaları, fotoğrafları ve veri kurtarma yöntemlerini yazımızda bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

İphone ipad veri kurtarma programları  :

  1. http://www.datarecoveryforiphone.com/ios-data-recovery.html adresinden indirebileceğiniz bu ücretli yazılım ile silinen her türlü dosyayı ve bir çok dosya formatıni destekleyecek şekilde kurtarabilirsiniz.
  2. Leawo iOS Data Recovery ile silinen zarar gören bir çok dosyayı , mesaj eklerini, fotoğraf ve videoları, itunes yedeği sayesinde geri getirebilirsiniz.  iPhone, iPad, iPod touch tüm cihazları destekler.
  3. http://www.fonepaw.com/iphone-data-recovery/ ile Recover from iTunes Backup özelilği sayesinde hızlı bir şeklide dosyaları kurtarabilirsiniz. Ayrıca cloud desteği ile icloud üzerinden dosyaları ve resimleri eski haline getirebilirsiniz. Rehber bilgileri, mesaj ekleri, whatsapp eklerinde bulunan fotoğraf ve ses kayıtları, takvim, notlar, arama çağrı kayıtları, uygulamalar, safari geçmişi, kamera kayıtları, hatırlatıcı ve alam kayıtları geri getirebilir. Programın ücreti 90 dolardır.
    iphone-silinen-dosyalari-geri-getirme
  4. http://www.easeus.com/mobile-tool/free-iphone-data-recovery.html ücretsiz versiyonu ile belirli bir sayıda dosyayı kurtarıyor.
  5. iSkysoft iPhone Data Recovery programı deneme sürümünde sınırlı sayıda dosya kurtarabilirsiniz. İndirme adresi http://www.iskysoft.com/iphone-data-recovery/

Ücretsiz programları buldukça buraya eklemeye devam edeceğiz. İnşallah silinen fotoğraf ve videolarınızı bu yazımız sayesinde rahatlıkla geri kurtarabilmişsinizdir.

 

İsterseniz bunları okuyun !

Silinen whatsapp mesajlarını geri getirme

Whatsapp programı üzerinden yapılan tüm görüşmeler ve tüm konuşmalar ve işlemler otomatik olarak yedeklenir. Bu yüzden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir