Ana sayfa » Ders Notları » On parmak hızlı yazmak

On parmak hızlı yazmak

TypingWeb sitesi bildiğimiz Logo firmasının 10 parmak uygulamasının interaktif ortamda çalışması uyarlanmış değişik bir versiyonudur. Hızlı yazma eğitimi için kurslara bir sürü paralar ödemenize gerek yok. Ben şahsım adına on parmak yazı yazmada Türkiye derecesi olan biriyim ve yine bu tür programlarla öğrendim. Sizde on beş gününüzü ayırırsanız hızlı bir şekilde bilgisayar klavyesi yazabilirsiniz. Logo firmasının 10 parmak programını kullanabileceğiniz gibi Hotkey programını da önerebilirim. Programları edinemeyenler için online on parmak programı olarak bugün size önereceğim siteyi kullanabilirsiniz.

Bu sitede tabiî ki kullanıcılara on parmak öğretmek amaçlanmış. Bunun yanında size ellerinizi nasıl kullanacağınız, tuşların üzerinde nasıl tutacağınız, daha hızlı nasıl on parmak yazabileceğiniz gibi yöntemleri öğretiyor. Ve sistemin en güzel özelliği Türkçe desteğinin olması. Programın verdiği örnek metinlerle kendinizi sınayabilirsiniz. Ve bu sı9namayı bir oyun haline dönüştürmek sizin elinizde.

Sponsorlu Bağlantılar

Yaptığınız sınama sonrasında program belirli kriterler üzerinden  size bir puan veriyor. Bu sistemi kullanarak rahatlıkla on parmak yazı yazmayı öğrenebilirsiniz.

Typing web sitesine gitmek için tıklayın

Ayrıca eğer masaüstünde kullanacağınız  kendi kendine hızlı yazmayı öğreten programı arıyorsanız size Logo 10 parmak programını tavsiye ederiz. Bu program ile adım adım kısa sürede yazmayı öğrenebilirsiniz.

online-on-parmak-typing-web

BU YAZILARI DA MUTLAKA OKUYUN -----------------------------------------------------

İsterseniz bunları okuyun !

Beyin yakan yanıltıcı illüzyonlar

Gözlerimizin ve dolaylı olarakta beynimizi kolayca manipule edildiğini bu yazımızdan sonra daha net bir şeklide …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir