Ana sayfa » İnternet » Facebook videoları nasıl indirilir

Facebook videoları nasıl indirilir

Facebook hem sosyal paylaşım sitesi hemde ağırlıklı olarak videoların paylaşaldığı bir ortam. Neredeyse bu konuda youtube ile yarışabilir.

Zaman zaman acaba bu facebook videolarını nasıl bilgisayarıma indirebilirim dediğiniz olmuştur. Özellikle o kadar ilginç ve birbirinden komik fililer yayınlanıyor ki insanın bilgisayarına indirip daha sora tanıdıklarına izletesi geliyor.

Facebook videolarını bilgisayara yükleme

Facebook ortamında paylaşılan videoları bulmak, seyretmek ve bilgisayarınıza yüklemek  için facetofind sitesini kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Yapmanız gereken siteye girdikten sonra istediğiniz kelimeyi yazıp videonuzu bulup seçtiğiniz videoyu download diyerek indirmek.  Her hangi bir program yüklemeye gerek kalmadan sosyal meday üzerindeki videoları bilgisayarınızı indirmenin keyfini yaşayın

Facebook videolarının nasıl indirileceğini resimli olarak en kısa sürede ekleyeceğiz. Yorum ve görüşleriniz bizleri mutlu etmektedir. Ayrıca önerileriniz i de bize yorum formu aracılığı ile bildirebilirsiniz.

BU YAZILARI DA MUTLAKA OKUYUN -----------------------------------------------------

İsterseniz bunları okuyun !

En iyi forum siteleri

Türkiye ‘de bilgi paylaşımının internet dünyasındaki yüzleridir forumlar. Kişisel blogların aksine insanların özgürce fikirlerini belirtebildikleri ve …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir